Rybářský rozcestník

Penzion a restaurace Dvorce

Penzion a restaurace Dvorce Třeboň se v okamžiku stane vaším druhým domovem a oblíbeným místem, kam se budete rádi vracet. V našem malém rybníčku Habr, který se nachází hned u penzionu, můžete chytat ryby, nebo je jen krmit. Výborně hodnocené ubytování v rybářsky atraktivní oblasti jižních Čech – Třeboni.

PenzionPenzionpenzion

Lokalita

Dvorce 50

Třeboň

379 01

Kontakt

+420775705910

info@dvorce.cz

https://www.dvorce.cz/

Výborně hodnocené ubytování v rybářsky atraktivní oblasti jižních Čech – Třeboni.

K penzionu náleží také restaurace, kde si můžete dát pokrmy z domácího BIO hovězího masa z ekofarmy Dvorce, farmářské kuře a kachnu z vlastního chovu a čerstvé ryby z vlastních rybníků nebo z třeboňského rybářství.

Večeře pro hotelové hosty a hosty s rezervací jsou podávány formou rautu. Vše z čerstvých surovin a v létě a na podzim dokonce se zeleninou a bylin z vlastní zahrady.

Ceník:
Aktuální ceník k nalezení na adrese https://www.dvorce.cz/

Ostatní:
V našem malém rybníčku Habr, který se nachází hned u penzionu, můžete chytat ryby, nebo je jen krmit. Rádi Vám zapůjčíme prut na chytání i s podběrákem.

Nejčtenější články

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?

Pozvánka na závod Neratovický sumec 2022

Místní organizace Neratovice zved na rybářský závod „Neratovický sumec 2022“, který se koná 23. – 25. 9. 2022 na revíru Labe 16M – Mlékojedy pískovna….