Rybářský rozcestník

Rybník Dubenec

Soukromý rybník Dubenec zná každý rybářský nadšenec. Rozloha 5 a půl hektaru, sezení a parkování přímo u břehu. Rybí násada je zde bohatá, chytnete zde jak kapra, tak i amura, pro milovníky chytání dravců jsme zde vysadili štiky a candáty. Ovšem máme tu i sumce! Máte-li si chuť dobře zachytat, každý víkend jsme tady pro Vás, po domluvě i přes týden! U nás můžete bivakovat, nebo přespat v několika našich chatkách. Máme tu zázemí pro grilování, opékaní špekáčků, ale i možnost uvařit si kávu či načepovat dobře vychlazené pivo. Pořádáme i rybářské závody, rovněž poskytujeme prostor pro dětská rybářská soustředění a tábory …

Rybník DUBENEC najdete na hlavní trase Hradec Králové – OSTRAVA. V obci Častolovice pojedete směrem na Solnici (Rychnov nad Kněžnou, uprostřed táhlého kopce uvidíte odbočku doprava) před oploceným ovocným sadem – dále jeďte podle označení. Nebo si vložte naše souřadnice do navigace!

Rybník Dubenec

Lokalita

V obci Častolovice pojedete směrem na Solnici ...

GPS 50.148567, 16.204356

Kontakt

MUDr. Vladimír Záleský

604 735 440

web je v úpravě!

Povolenka

ano

Rozloha rybníku

5,5 ha

Hloubka rybníku

3

CENY POVOLENEK NA RYBNÍKU DUBENEC PRO ROK 2018

DRUHY POVOLENEK:

  • Denní povolenka – od 06:00 h. do 19:00 h. 250,-
  • Týdenní povolenka: 1200,-
  • Pětidenní povolenka – víkend + 2 dny, pondělí – pátek: 1000,-
  • Víkendová povolenka – od pátku 16:00 hod. do neděle 19:00 hod.: 700,-
  • Povolenka den + noc+ den – od soboty 06:00 hod. do neděle 19:00 hod.: 600,-
  • Povolenka den +noc – od 06:00 hod. do 06:00 hod (24 hodin): 500,-
  • Povolenka noční chytání – od 19:00 hod. do 07:00 hod.: 300,-

Zadní část rybníku ….

Podmínky chytání ryb na rybníku DUBENEC 2018:

Možnost chytání: sobota, neděle, svátky, v ostatní dny a časy pouze po dohodě s jednatelem společnosti (MUDr. Vladimír Záleský, MBA – tel. 604 735 440).

Před zahájením chytání se ohlaste službě, která Vám vystaví „Pověření k lovu ryb na udici na rybníku DUBENEC (dále „Pověření“).

Při kontrole se prokažte Pověřením.

K lovu lze použít maximálně 2 udice, každou s jedním návazcem.

K lovu lze použít nástrahy rostlinného původu, masné červy, žížaly, k lovu dravých ryb lze použít pouze umělé nástrahy.

Při manipulaci s rybou používejte podložku pod ryby – možno půjčit u služby.

Ulovená ryba musí být neprodleně a s náležitou opatrností vrácena zpět do vody.

Udržujte čistotu a pořádek!!!

Pálení ohně lze pouze na určeném místě.

Při ukončení lovu nebo platnosti Pověření toto Pověření odevzdejte službě.

Lov sumců je povolen celoročně.

Je možno si domluvit soukromé nebo firemní akce.

Při porušení výše uvedených podmínek bude lov okamžitě ukončen!!!

Nejčtenější články

Jsou rybáři sexy? A co holky u vody, rozptylují nás, ano nebo ne?

V minulém století v jednom odborném článku antropolog Mark Dyble z univerzity College v Londýně uvedl, že lovci jsou něco jako macho, tedy dominující muži, kteří se logicky ženám líbí o trochu víc než chlapi, povaleči, válející se doma u televize na kanapi. Jelikož my rybáři jsme lovci, pak by jsme měli u žen, tedy podle Marka Dybleho, velkou šanci. 🙂 Ale je to opravdu tak?

Mongolsko, ryby a ženy

Ahoj všichni, rybářky i nerybářky, rybáři i nerybáři. Jmenuji se Daniela a ačkoliv sama nerybařím, rybaření mne doprovází skoro celý život. Jen jednou jsem měla šanci se tomuto koníčku vymanit z dosahu. Ta však netrvala dlouho. Znovu jsem vstoupila do stejné řeky a to tak hluboko, že z ní není návratu. I napodruhé jsem si za manžela vzala rybáře… Každá nebo každý z Vás, kdo máte něco podobného doma, mi dáte jistě za pravdu, že život s „mokrým šílencem“ dokáže přichystat mnohá překvapení, která zaskočí i zkušenou ženu jak se říká v čase „dozrávajících malin“, čtyřnásobnou babičku a matku dospívající dcery. O jednom takovém překvapení bude pojednávat následující vyprávění…

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím