Rybářský rozcestník

JP Fishing – Vaše Rybářství

Rádi bychom Vás pozvali do nově otevřeného obchodu s rybářskými potřebami v Rychnově nad Kněžnou. Obchod jsme otevřeli 1. 11. 2022 a naší snahou je a bude, abychom Vám, rybářům, nabídli vše, co potřebujete pro své hobby. Sami jsme rybáři a víme, jak je důležité sehnat kvalitní rybářské potřeby za rozumnou cenu. Zároveň budeme dělat maximum pro to, abyste se v obchodě cítili dobře a rádi vám pomůžeme se vším ze světa rybářského sportu. Nabízíme potřeby pro kaprařinu, přívlač, feeder, muškaření i lov sumců.

Adresa

Svatohavelská 95

Rychnov nad Kněžnou

51601

Rybářské potřeby v centru Rychnova nad Kněžnou. Rádi Vám pomůžeme se vším ze světa rybolovu!

Zveme Vás tak do „Vašeho Rybářství“, které sídlí v ulici Svatohavelská čp. 95 v Rychnově nad Kněžnou, vedle budovy Okresního soudu. Zároveň můžete sledovat naše Facebookové stránky na adrese www.facebook.com/vaserybarstvi, kde pro Vás zveřejňujeme nejrůznější informace o našich aktivitách a také pořádáme různé soutěže o hodnotné ceny.

Petrův zdar!!!

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…