Rybářský rozcestník

Davidův mlýn

Kochejte se, pozorujte život ve vodě i mimo ni, rybařte v našich rybnících uprostřed dechberoucí přírody ve Starých Těchanovicích. Ubytování v pokojích nebo apartmánech. Rybaření – Velký rybník, Pstruhový chytací rybník, prodej ryb ze sádek, pro ubytované možnost tepelné úpravy úlovku či vlastní grilování v naší grilšopě Restaurace Vážka.

Lokalita

Davidův mlýn Staré Těchanovice 46

749 01

Kontakt

Panství Morava, a.s.

+420 552 308 389

recepce@daviduvmlyn.cz

https://www.daviduvmlyn.cz/

Ceník:

Ceny pokojů již od 950,- za dvoulůžkový pokoj.

Denní povolenka pro jeden prut – 180 Kč
Děti do 6 let – zdarma
Děti od 6 do 15 let – 70 Kč

pstruh duhový z chytacího rybníku a sádek 170 Kč / kg
pstruh z velkého rybníku 200 Kč / kg
kuchání pstruha – 10 Kč / ks
prut bič – 80 Kč
prut s navijákem – 100 Kč
návnada standard – 10 Kč
termotaška – 80 Kč

Ostatní:

Další možnosti aktivit:

  • Putting golf
  • Keramika
  • Lanové centrum pro děti
  • Sauna
  • Tělocvična
  • Hřiště na fotbal a volejbal
  • Mini curling
  • Dětské hřiště
  • Bazén

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Vodní plocha Písková Lhota u Poděbrad (rybářský revír 411 983) očima Rybářského rozcestníku

Nedávno jsem měl možnost strávit několik dní na pískovně u Poděbrad, kam mě pozval předseda SÚS Dušan Hýbner. Uskutečnili se tam totiž rybářské závody, konkrétně klání „O pohár předsedy Středočeského územního svazu“. Po samotných závodech jsem měl pak možnost čtyři dny zůstat v tomto krásném prostředí a také si zachytat. Hned první den jsem zažil setkání nejen s pěkným kaprem, ale především s úžasným jeseterem měřícím více jak 1 metr. A to jsem netušil, že si během mého pobytu, na této vodní ploše, vytáhnu ještě další dva metrové jesetery.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím