Rybářský rozcestník

Davidův mlýn

Kochejte se, pozorujte život ve vodě i mimo ni, rybařte v našich rybnících uprostřed dechberoucí přírody ve Starých Těchanovicích. Ubytování v pokojích nebo apartmánech. Rybaření – Velký rybník, Pstruhový chytací rybník, prodej ryb ze sádek, pro ubytované možnost tepelné úpravy úlovku či vlastní grilování v naší grilšopě Restaurace Vážka.

Lokalita

Davidův mlýn Staré Těchanovice 46

749 01

Kontakt

Panství Morava, a.s.

+420 552 308 389

[email protected]

https://www.daviduvmlyn.cz/

Ceník:

Ceny pokojů již od 950,- za dvoulůžkový pokoj.

Denní povolenka pro jeden prut – 180 Kč
Děti do 6 let – zdarma
Děti od 6 do 15 let – 70 Kč

pstruh duhový z chytacího rybníku a sádek 170 Kč / kg
pstruh z velkého rybníku 200 Kč / kg
kuchání pstruha – 10 Kč / ks
prut bič – 80 Kč
prut s navijákem – 100 Kč
návnada standard – 10 Kč
termotaška – 80 Kč

Ostatní:

Další možnosti aktivit:

  • Putting golf
  • Keramika
  • Lanové centrum pro děti
  • Sauna
  • Tělocvična
  • Hřiště na fotbal a volejbal
  • Mini curling
  • Dětské hřiště
  • Bazén

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.