Rybářský rozcestník

Davidův mlýn

Kochejte se, pozorujte život ve vodě i mimo ni, rybařte v našich rybnících uprostřed dechberoucí přírody ve Starých Těchanovicích. Ubytování v pokojích nebo apartmánech. Rybaření – Velký rybník, Pstruhový chytací rybník, prodej ryb ze sádek, pro ubytované možnost tepelné úpravy úlovku či vlastní grilování v naší grilšopě Restaurace Vážka.

Lokalita

Davidův mlýn Staré Těchanovice 46

749 01

Kontakt

Panství Morava, a.s.

+420 552 308 389

[email protected]

https://www.daviduvmlyn.cz/

Ceník:

Ceny pokojů již od 950,- za dvoulůžkový pokoj.

Denní povolenka pro jeden prut – 180 Kč
Děti do 6 let – zdarma
Děti od 6 do 15 let – 70 Kč

pstruh duhový z chytacího rybníku a sádek 170 Kč / kg
pstruh z velkého rybníku 200 Kč / kg
kuchání pstruha – 10 Kč / ks
prut bič – 80 Kč
prut s navijákem – 100 Kč
návnada standard – 10 Kč
termotaška – 80 Kč

Ostatní:

Další možnosti aktivit:

  • Putting golf
  • Keramika
  • Lanové centrum pro děti
  • Sauna
  • Tělocvična
  • Hřiště na fotbal a volejbal
  • Mini curling
  • Dětské hřiště
  • Bazén

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.