Rybářský rozcestník

Rybolov Dírná – rybník Zámecký

Rybaření na rybníku Zámecký v obci Dírná je pro rybáře ráj. Rybník leží uprostřed obce naproti rodinnému zámku, ale i přesto je obklopen krásnou přírodou ideální pro klidné rybaření. Místo je vyhledávané ke sportovnímu rybolovu, kde na deseti samostatných stanovištích mají rybáři dostatek soukromí a prostoru pro rybolov.

Lokalita

Dírná 3, okres Tábor

391 27

Kontakt

Ing. David Klečacký

+420 728 796 769

[email protected]

http://www.rybolovdirna.cz

Hloubka rybníku

1,5

Rybník je pravidelně zarybňován. Hlavní část rybí obsádky tvoří několik tisíc kusů kapra, mezi kterými vyčnívají desítky kusů o trofejní váze. Dále je rybník nasazen amurem a dalšími vedlejšími druhy ryb včetně dravců. Rybník je doplňován o trofejní ryby z našich ostatních vod.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…