Rybářský rozcestník

Bazárek pro rybáře

V našem "Bazárku pro rybáře" můžete nabídnou všechny rybářské potřeby a pomůcky, které jsou ovšem funkční a nepoškozené. Náš bazar není určený primárně pro běžný komerční prodej, má spíše sloužit a pomáhat těm, co se potřebují zbavit, nebo naopak lacino koupit nějaké to použité rybářské vybavení. Doufáme, že se brzy naučíte tuto sekci hojně využívat a s úspěchem se vám tak u nás podaří prodat nebo koupit vše, co vám ve výbavě přebývá či naopak doplnit to, co chybí.
Vložit inzerát

Čluny, vybavení lodí

Lodě patří neodmyslitelně k rybařině. Právě zde si můžete koupit vhodný člun, vybavení pro lodě apod. Ovšem stejně tak můžete nějaký ten funkční echolot, kotvu, vesla a další vybavení k lodím prodat.

2 další

Historické rybářské náčiní

Rybářská historie je velmi dlouhá. Někdo rád sbírá různé staré pruty či navijáky, jiný naopak nějaké to staré rybářské udělátko rád koupí. Právě k tomu je určena tato naše bazarová rubrika.

1 další

Knihy, časopisy, CD, DVD

Není nad to si přečíst nějakou tu odbornou knížku. Ovšem i pěkný dokument či naučné video může pomoci ke skvělému úlovku. V této rubrice můžete rybářskou literaturu a filmy podat, či naopak koupit.

Nástrahy a návnady

Bolies, ale i různé posilovače, také woblery, smáčky ... právě v této rubrice můžete výhodně naskoupit, nebo naopak dobře prodat krmení pro ryby a to jak kupované, tak domácí výroby a také různé nástrahy vhodné na muškaření či vláčení.

3 další

Navijáky

Nabizejte prosím jen navijáky funkční, v dobrém stavu! Zde je můžete nabídnout k prodeji, nebo naopak si nějaký starší pořídit. Ceny jsou smluvní, náš web nebere za sprostředkování žádnou provizi.

2 další

Oblečení, batohy, obaly

V této kategorii našeho bazaru můžete nabídnou čisté, neobnošené rybářské oblečení, boty, ale také obaly na pruty či navijáky apod. Ovšem také zde naleznete nabídku našich inzerentů.

1 další

Pruty

Máte k prodeji funkční pruty? Jsou v dobrém stavu? Pak je nabídněte našim čtenářům, někdo si je určitě rád koupí! Ovšem naopak hledáte-li nějaký zánovní prut, právě zde je to pravé místo, kde si můžete vybrat. Ceny jsou smluvní, náš web nebere za sprostředkování žádnou provizi.

Rybářská bižuterie

Do této kategorie řadíme háčky, olova, šňůry, vlasce, splávky a to jak kupované, tak domácí výroby. Nabídněte k prodeji, nebo naopak si zde vyberte vše, co potřebujete k úspěšnému lovu.

2 další

Stany, jiné vybavení k táboření

Při výpravách k vodě je třeba si udělat trochu pohodlí, schovat se před deštěm apod. Právě v této kategorii rybářských potřeb můžete koupit, nebo prodat vše, co souvisí s bivakováním u vody.

1 další

Stojany, hlásiče ...

V této kategorii inzerátů můžete prodat starší, ale funkční elektronické, ale i jiné pomůcky potřebné pro rybáře. Stajně tak si zde můžete vybrat, co vám chybí ve výbavě. Jako různé hlásiče, vidličky, stojany ....

2 další

Věci jinde neuvedené - ostatní

Právě v této rubrice můžete nabídnout, nebo naopak koupit vše pro rybáře, co není uvedeno v ostatních kategoriích.

3 další

Inzeráty z uvedených kategorií

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím