Rybářský rozcestník

Rybářské potřeby Král

Prodej rybářského vybavení pro slakovodní a mořský rybolov. Rybářské potřeby Král jsou na trhu od roku 1991 a máme tým zkušených rybářů, kteří čerpají ze svých zkušeností. Nakoupit můžete v naší kamenné prodejně nebo on-line prostřednictvím našeho internetového obchodu www.rybarske-potreby-kral.cz

Adresa

Generála Hlaďo 755/18

Nový Jičín

741 01

GPS 49.5938628, 18.0121156

Kontakt

Ladislav Král

602778695

[email protected]

http://www.rybarske-potreby-kral.cz

Jsme stále v kontaktu s našimi zákazníky na facebooku: https://www.facebook.com/RybarskePotrebyKral/ a také na instargramu: rybarskepotreby.kral

Ceník:
Rybářské háčky po kusech za 1 korunu již u nás nenajdete, už je prodáváme nabalíčkované cca od 40 Kč za balíček ale určitě si u nás vybere jak začínající tak dlouholetý rybář.

Ostatní:
Našim zákazníkům poradíme s výběrem zboží osobně, telefonicky či e-mailem.
Na zboží zakoupené u nás poskytujeme i servis (navijáky, pruty)
Rybářské pruty si můžete vyzkoušet a hodit si s nimi na našem soukromém revíru v Polouvsí

Nejčtenější články

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.

Aktuálně nejstahovanější aplikace mezi českými rybáři

Již několik měsíců zpět avizovaná, ryze česká, a po všech směrech vylepšená aplikace Fishsurfing 2.0 je právě ke stažení na Google Play, App Storu ale dostupná i z webu na www.fishsurfing.com! Pokud jsi náhodou starou verzi aplikace znal a neoslovila tě, koukni se teď na tuhle novinku! Nový Fishsurfing po designové i funkční stránce posunul prostředí rybářské sociální sítě na úplně jinou úroveň.

Jak zpracovat lína v kuchyni

Lín obecný – Tinca tinca patří mezi rybáři k oblíbeným rybám, proto také jeho lov byl od roku 2021 omezen na čtyři kusy denně. Málokterý rybář však ví jak lína správně připravit ke kulinářským účelům. Hodně rybářů lína stahuje z kůže, vadí jim sliz nebo se snaží oškrábat drobné šupinky z kůže, což je ale škoda, protože po upečení šupinky změknou a jsou poživatelné, u mnoha gurmánů je pak upečená kůže z lína se šupinkami považována za lahůdku. Za lahůdku je lín považován nejen u nás v Česku ale také ve Francii, Itálii, či Německu, kam je státní rybářství před rokem 1989 vyváželo za devizy.