Rybářský rozcestník

Rybářské potřeby Král

Prodej rybářského vybavení pro slakovodní a mořský rybolov. Rybářské potřeby Král jsou na trhu od roku 1991 a máme tým zkušených rybářů, kteří čerpají ze svých zkušeností. Nakoupit můžete v naší kamenné prodejně nebo on-line prostřednictvím našeho internetového obchodu www.rybarske-potreby-kral.cz

Adresa

Generála Hlaďo 755/18

Nový Jičín

741 01

GPS 49.5938628, 18.0121156

Jsme stále v kontaktu s našimi zákazníky na facebooku: https://www.facebook.com/RybarskePotrebyKral/ a také na instargramu: rybarskepotreby.kral

Ceník:
Rybářské háčky po kusech za 1 korunu již u nás nenajdete, už je prodáváme nabalíčkované cca od 40 Kč za balíček ale určitě si u nás vybere jak začínající tak dlouholetý rybář.

Ostatní:
Našim zákazníkům poradíme s výběrem zboží osobně, telefonicky či e-mailem.
Na zboží zakoupené u nás poskytujeme i servis (navijáky, pruty)
Rybářské pruty si můžete vyzkoušet a hodit si s nimi na našem soukromém revíru v Polouvsí

Nejčtenější články

Zimní rybářské vybavení pro komfortní rybolov

Ženete se za kapitálními úlovky, nebo máte ambice chytit nejvýše rýmu, ale zrelaxovat se přitom v klidu přírody? Zimní rybaření má svoje nezaměnitelné kouzlo – čistá voda, ticho a jasný svit slunce odrážející se ve třpytu ledových krystalů. A pokud se důkladně vybavíte a obléknete, nemusíte chytit ani onu příslovečnou rýmu. Poradíme vám, co s sebou i na sebe.

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.