Rybářský rozcestník

Karavan od Carbon Tear skvělá volba

Společnost Carbon Tear vznikla 2007. Její členové ji založili s předsevzetím dělat špičkové, funkční a designové minikaravany, a to se jim povedlo. Značka Carbon Tear představuje spojení luxusu a funkcionality ve světě outdooru. Tyto karavany jsou totiž ve své třídě bezkonkurenční. Karavany od Carbon Tear lze využít celoročně, a i v těch nejnáročnějších podmínkách. Můžete s ním jet v létě do Itálie na pláž a popíjet vínko pod pergolou ale stejně tak s ním můžete jet v lednu do Norska na rybolov a přenocovat v extrémních podmínkách.

Adresa

CarbonTear Czech Republic, Tovární 1212

Chrudim

537 01

Kontakt

ZRŮST TRAILERS s.r.o.

+420 604 822 449, +420 602 304 973

[email protected]

https://www.carbontear.cz/

Špičkové vybavení zahrnující solární panely na topení a elektřinu, pergolu, kuchyň a venkovní sprchu zaručují komfortní cestování. Tažná oj se stabilizátorem, tlumiče a možnost postavení stanu na střeše předurčuje karavany i k těm nejnáročnějším podmínkám. Překvapí vás svojí velikostí a lehkostí zároveň. Vše je ruční výroba a jedinečný design. Zákazník, pokud chce, si může nechat udělat interiér na míru.

„ Již od mala se pohybuju kolem aut, moje společnost Zrůst Trailers vyrábí přívěsy, podvalníky a návěsy. Provádíme i servis. Takže k těmto věcem mám vztah a mám s nimi velkou zkušenost. A proto jsme se rozhodli dělat i tyhle karavany, protože jsou funkční, vyladěný a něco vydrží“ dodává s úsměvem jeden z majitelů Carbon Tear.

Karavany Carbon Tear si můžete buď jednoduše koupit, nebo nechat vyrobit na zakázku a nebo si je jednoduše můžete půjčit. Společnost Carbon Tear má totiž i půjčovnu.

„Půjčovnu jsme udělali hlavně proto, jelikož jsme chtěli, aby lidé měli možnost si naše karavany vyzkoušet. Aby viděli, tu funkčnost a ten komfort pohromadě. Jak snadno se s nimi jezdí a co všechno je s nimi možné.“ Dodává obchodní ředitel a manažer půjčovny Milan Metelka.

Máte o karavany zájem. Chcete si karavan půjčit? Nic Vám v tom nebrání, můžete zde: https://www.carbontear.cz/

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.