Rybářský rozcestník

Šinclák

Revír se nachází v blízkosti obce Štěpánov, okres Olomouc.Díky cca 10 km od Olomouce, je tak snadno dostupná nejen pro motorová vozidla, ale i cyklisty.Pískovna má rozlohu 1,3ha a je zarybněna trofejními kapry a amury, candáty a jesetery. Na této pískovně se loví 24hodin NON-STOP. Po dostatečném zamrznutí nádrže se bude provádět hospodářský odlov ryb pod ledem (DÍRKY). Tento odlov bude včas oznámen. Od začátku sezony 2012 je pro rybáře a ostatní návštěvníky připravené OBČERSTVENÍ. Hlavní lovenou rybou v tomto soukromém rybářském revíru je kapr, lín, amur,jeseter a candát. Kolem rybníka je pro rybáře připraveno 25 míst k sezení. Zejména pro rybáře, kteří chtějí zůstat na našem soukromém rybářském revíru více dní a strávit tak svou dovolenou na rybách, je možnost stanování lze umístit i karavan. Často používaná fráze „cyklisté vítáni“ pro nás není jenom klišé. Dě­ti do 10-ti let může chytat s dospělým doprovodem na svůj prut zdarma. Jedná se o způsob rybolovu kdy si zákazník sám po zaplacení POVOLENKY na rybolov odloví potřebné možství ryb. Možnost pronájmu rybníka k pořádání soukromích akcí. Možnost ubytování v chatce pro 4 osoby.

Šinclák

Lokalita

Štěpánov u Olomouce

GPS 49.684865, 17.196985

Kontakt

Kubica Petr

732 621 458

sinclak@seznam.cz

www.revir-sinclak.cz

Povolenka

ano

Rozloha rybníku

1,5 ha

Hloubka rybníku

3

Průměrná chycená váha

10


BOD

Nejčtenější články

Masaři plundrují svazové vody!

Na internetu koluje Print Scrn chatu dvou mladíků, který ukazuje dva masaře v tom pravém světle. Z jejich diskuze totiž vyplývá, že ve svazové vodě chycené ryby prodávají obchodníkům vietnamské národnosti.

Horní míry dravců? Ano nebo ne?

V jedné komunitě na Facebooku se objevila diskuze o snaze stanovit, kromě kaprů, horní míry i dravcům. Jak to vidíte vy? Je potřeba hájit trofejní dravce? Já osobně si nejsem jistý, že například u sumce je třeba nějaké hájení, ale třeba jsem mimo. Pojďme si na toto téma popovídat i u nás na Facebooku!

Do řek tečou z čističek i antidepresiva, ryby jsou méně ostražité a neskrývají se před predátory

Výzkum ukázal, že kvůli chemikáliím v tocích jsou ryby méně aktivní, což může vést k tomu, že se neukryjí před predátory. Vědci zkoumali populaci pstruha obecného v potoku na Prachaticku.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím