Rybářský rozcestník

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Gammarus prodejna a e-shop. Rybářské potřeby Gammarus Prostějov. U nás dostanete odbornou radu,jak na rybářské potřeby. Jsme odborným obchodníkem s rybářskými potřebami v Prostějově.

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Adresa

Wolkerova 10

Prostějov

79601

GPS 49.469697, 17.113049

Kontakt

+420 582 335 820

gammarus@gammarus.cz

www.gammarus.cz

Prodejna byla otevřena v roce 1999, v roce 2007 byla přestěhována do nových prostor a patří do maloobchodní sítě rybřských prodejen firmy Gammarus.

Hlavním prodejním programem je mimořádně široká nabídka výrobků společnosti SHIMANO a dále velmi široký sortiment výrobků značek importovaných společností Gammarus a.s., jako například: ST.CROIX, SILSTAR, MEPPS,TRAKKER,VISION,CYGNET, CANNELLE, HAYABUSA,YO-ZURI, MOMOI, SUPER-DP,TORAY,CARP SPIRIT, MISTER TWISTER, REUBEN HEATON, ALEX, UGLY DUCKLING, TENKI, TIMAR, RAMEAU, WATER QUEEN, EXNER, a které jsou doplněny dalšími světovými značkami – DYNAMITE BAITS, KRYSTON, CUKK, RAPALA, VICTORINOX, SONA, PLASTICA, SALIX ALBA, PLANO, …..

Pruty, navijáky a popřípadě oblečení a doplňky značek SHIMANO, ST. CROIX, TICA SILSTAR, BYRON.
V prodejně je také muškařská speciálka, kde najdete velmi široký sortimentprutů, navijáků a doplňků včetně neoprénových a membránových brodících kalhot značek VISION(Finsko), SHIMANO(Japonsko), ST.CROIX(USA) a TENKI(Taiwan). Vázací materiály LUREFLASH , TURALL z Anglie, ale i českých výrobců.
Mimořádně široký sortiment muškařských šňůr VISION, 3M Scientific Anglers, House of Hardy a SHIMANO( i ve speciálních slevových akcích!!!), návazcových materiálů včetně fluorocarbonů MOMOI, TORAY, 3M, SUPER-DP, krabiček DANICA a u-boutů CREEK COMPANY a VISION.
Velký výběr háčků od značek HAYABUSA,CANNELLE, VMC, HANÁK a M-ART za speciální cenu 1,-Kč!
Vláčecí nástrahy MEPPS, YO-ZURI, MISTER TWISTER, CANNELLE, RAPALA, VIBRAX, ALEX, UGLY DUCKLING, BYRON a další
Krmení značek DYNAMITE BAITS, RAMEAU, CARP SPIRIT, ULTRABITE, CUKK, TIMAR, TOP SECRET a další menší výrobci.
Mořský a přívlačový program TENKI, YO-ZURI, ALEX…. 
Doplňky pro rybáře značek PLASTICA,COBRA, KRYSTON, PLANO, SALIX ALBA, SONA…


Otevírací hodiny kamenného obchodu:
PO   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ÚT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ST   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ČT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

PÁ   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

Nejčtenější články

Podoustev nebo ostroretka, jak se rozeznají?

I když v našich vodách žije proti moři jen málo ryb, přesto se především u nedospělých jedinců, i některé naše druhy, často pletou. Nezkušeného rybáře pak může zaskočit i větší chycený kus, který vidí poprvé. Mě se to kdysi stalo právě u podoustve říční. I v atlasech, při srovnání s fotografií mnou chyceného jedince, jsem měl problém určit, zda jde o podoustev nebo ostroretku stěhovavou.

Ze zasedání hospodářského odboru při Radě ČRS

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Rybářům už došla trpělivost: Do boje s pytláky se pustí s novou zbraní

Nepořádek, zakázané táboření a především pytlačení. To vše vyústilo k tomu, že rybáři navázali užší spolupráci se státní policií. Nedávno pytláci dokonce vypustili rybník a ukradli tuny ryb. Pomůže situaci zklidnit tato spolupráce?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím