Rybářský rozcestník

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Gammarus prodejna a e-shop. Rybářské potřeby Gammarus Prostějov. U nás dostanete odbornou radu,jak na rybářské potřeby. Jsme odborným obchodníkem s rybářskými potřebami v Prostějově.

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Adresa

Wolkerova 10

Prostějov

79601

GPS 49.469697, 17.113049

Kontakt

+420 582 335 820

gammarus@gammarus.cz

www.gammarus.cz

Prodejna byla otevřena v roce 1999, v roce 2007 byla přestěhována do nových prostor a patří do maloobchodní sítě rybřských prodejen firmy Gammarus.

Hlavním prodejním programem je mimořádně široká nabídka výrobků společnosti SHIMANO a dále velmi široký sortiment výrobků značek importovaných společností Gammarus a.s., jako například: ST.CROIX, SILSTAR, MEPPS,TRAKKER,VISION,CYGNET, CANNELLE, HAYABUSA,YO-ZURI, MOMOI, SUPER-DP,TORAY,CARP SPIRIT, MISTER TWISTER, REUBEN HEATON, ALEX, UGLY DUCKLING, TENKI, TIMAR, RAMEAU, WATER QUEEN, EXNER, a které jsou doplněny dalšími světovými značkami – DYNAMITE BAITS, KRYSTON, CUKK, RAPALA, VICTORINOX, SONA, PLASTICA, SALIX ALBA, PLANO, …..

Pruty, navijáky a popřípadě oblečení a doplňky značek SHIMANO, ST. CROIX, TICA SILSTAR, BYRON.
V prodejně je také muškařská speciálka, kde najdete velmi široký sortimentprutů, navijáků a doplňků včetně neoprénových a membránových brodících kalhot značek VISION(Finsko), SHIMANO(Japonsko), ST.CROIX(USA) a TENKI(Taiwan). Vázací materiály LUREFLASH , TURALL z Anglie, ale i českých výrobců.
Mimořádně široký sortiment muškařských šňůr VISION, 3M Scientific Anglers, House of Hardy a SHIMANO( i ve speciálních slevových akcích!!!), návazcových materiálů včetně fluorocarbonů MOMOI, TORAY, 3M, SUPER-DP, krabiček DANICA a u-boutů CREEK COMPANY a VISION.
Velký výběr háčků od značek HAYABUSA,CANNELLE, VMC, HANÁK a M-ART za speciální cenu 1,-Kč!
Vláčecí nástrahy MEPPS, YO-ZURI, MISTER TWISTER, CANNELLE, RAPALA, VIBRAX, ALEX, UGLY DUCKLING, BYRON a další
Krmení značek DYNAMITE BAITS, RAMEAU, CARP SPIRIT, ULTRABITE, CUKK, TIMAR, TOP SECRET a další menší výrobci.
Mořský a přívlačový program TENKI, YO-ZURI, ALEX…. 
Doplňky pro rybáře značek PLASTICA,COBRA, KRYSTON, PLANO, SALIX ALBA, SONA…


Otevírací hodiny kamenného obchodu:
PO   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ÚT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ST   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ČT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

PÁ   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

Nejčtenější články

Rada ČRS schválila návrh změn rybářského řádu pro rok 2019. Asi nejvýznamnější je zákaz srkaček!

Dodatek k bližším podmínkám výkonu rybářského práva na revírech ČRS pro rok 2019 byl projednán a schválen Radou ČRS 7. června 2018. I když podmínkou platnosti těchto změn je schválení jednotlivých ustanovení tohoto dodatku uživatelem revíru, je již jasné, že od roku 2019 budou někteří rybáři na svazových vodách nuceni změnit své vybavení. Například nově bude muset každý rybář u sebe mít povinně podběrák, což zatím není podmínkou. Dále bude zakázána tzv. pevná srkačka, tedy krmítko s návazcem nebo návazci uvázané k sobě na tvrdo….

Ryby v českých řekách jsou na kokainu, nejvíce sjetí jsou úhoři

Vědci zjistili, že v řekách u velkých měst je poměrně velká koncentrace kokainu. Ten ohrožuje populaci některých ryb. Kokain a další drogy ve vodě představuje velký problém například pro úhoře říčního.

Kolíčky na boilies z drátu

Mikro kolíčky na boilies, které se používají tak, že je zavrtáme do boilie, se dají samozřejmě koupit, ale jejich ceny v rybářských obchodech jsou dost vysoké. Lze si je ale rychle a jednoduše vyrobit doma z tenkého drátu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím