Rybářský rozcestník

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Gammarus prodejna a e-shop. Rybářské potřeby Gammarus Prostějov. U nás dostanete odbornou radu,jak na rybářské potřeby. Jsme odborným obchodníkem s rybářskými potřebami v Prostějově.

Rybářské potřeby Gammarus Prostějov

Adresa

Wolkerova 10

Prostějov

79601

GPS 49.469697, 17.113049

Kontakt

+420 582 335 820

gammarus@gammarus.cz

www.gammarus.cz

Prodejna byla otevřena v roce 1999, v roce 2007 byla přestěhována do nových prostor a patří do maloobchodní sítě rybřských prodejen firmy Gammarus.

Hlavním prodejním programem je mimořádně široká nabídka výrobků společnosti SHIMANO a dále velmi široký sortiment výrobků značek importovaných společností Gammarus a.s., jako například: ST.CROIX, SILSTAR, MEPPS,TRAKKER,VISION,CYGNET, CANNELLE, HAYABUSA,YO-ZURI, MOMOI, SUPER-DP,TORAY,CARP SPIRIT, MISTER TWISTER, REUBEN HEATON, ALEX, UGLY DUCKLING, TENKI, TIMAR, RAMEAU, WATER QUEEN, EXNER, a které jsou doplněny dalšími světovými značkami – DYNAMITE BAITS, KRYSTON, CUKK, RAPALA, VICTORINOX, SONA, PLASTICA, SALIX ALBA, PLANO, …..

Pruty, navijáky a popřípadě oblečení a doplňky značek SHIMANO, ST. CROIX, TICA SILSTAR, BYRON.
V prodejně je také muškařská speciálka, kde najdete velmi široký sortimentprutů, navijáků a doplňků včetně neoprénových a membránových brodících kalhot značek VISION(Finsko), SHIMANO(Japonsko), ST.CROIX(USA) a TENKI(Taiwan). Vázací materiály LUREFLASH , TURALL z Anglie, ale i českých výrobců.
Mimořádně široký sortiment muškařských šňůr VISION, 3M Scientific Anglers, House of Hardy a SHIMANO( i ve speciálních slevových akcích!!!), návazcových materiálů včetně fluorocarbonů MOMOI, TORAY, 3M, SUPER-DP, krabiček DANICA a u-boutů CREEK COMPANY a VISION.
Velký výběr háčků od značek HAYABUSA,CANNELLE, VMC, HANÁK a M-ART za speciální cenu 1,-Kč!
Vláčecí nástrahy MEPPS, YO-ZURI, MISTER TWISTER, CANNELLE, RAPALA, VIBRAX, ALEX, UGLY DUCKLING, BYRON a další
Krmení značek DYNAMITE BAITS, RAMEAU, CARP SPIRIT, ULTRABITE, CUKK, TIMAR, TOP SECRET a další menší výrobci.
Mořský a přívlačový program TENKI, YO-ZURI, ALEX…. 
Doplňky pro rybáře značek PLASTICA,COBRA, KRYSTON, PLANO, SALIX ALBA, SONA…


Otevírací hodiny kamenného obchodu:
PO   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ÚT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ST   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

ČT   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

PÁ   8.00 – 12.00   13.00 – 17.00

Nejčtenější články

Přehled svazových revírů: Lov ryb nonstop 2018

Všimli jste si, že počet revírů s nonstop rybolovem se od loňského roku zvýšil..? Nově je výjimka Ministerstva zemědělství udělena také pro revíry Labe 27, Labe 28, Labe 31, Vltava 21-22 (ÚN Hněvkovice), Stonávka 2A a Morava 17 A. U části revírů s výjimkou došlo také k rozšíření platnosti výjimky na měsíc září. Přehled revírů s udělenou výjimkou najdete v tomto článku.

Češi vypěstovali nového kapra! Doplave na stoly už na Vánoce?

Fakulta rybářství a ochrany vod (FROV) Jihočeské univerzity vyšlechtila nové plemeno kapra s názvem amurský lysec, které je odolnější vůči nemocem. Na vývoji pracovali vědci více než 17 let. Amurský lysec je podle nich odolnější především vůči koi herpes viru (KHV), který působí úhyn kaprů.

Rybáři budou moci lovit déle a koupit si lístek na doživotí. Změny chystá ministerstvo zemědělství

Od dubna by se měla změnit doba lovu ryb v mimopstruhových revírech. Od dubna do konce září by mohli rybáři lovit od čtyř do 24 hodin, ve zbytku roku od pěti do 22 hodin. Po vypořádání připomínek to předpokládá vyhláška ministerstva zemědělství, která také zavádí rybářský lístek na dobu neurčitou pro rybáře starší 15 let. Ministerstvo odstoupilo od možnosti zkrácení doby lovu podle přání jednotlivých revírů.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím