Rybářský rozcestník

JV Baits

Výrobce kompletního sortimentu boilies značky JV Baits, také prodejce JV Baits Gumových nástrah, ale i dalšího rybářského sortimentu jak v kamenném obchodě na ulici Jaroslava Průchy 1682 v Mostě, tak i na e-shopu www.jvbaits.cz na internetu.

Adresa

Kamenná prodejna: Jaroslava Průchy 1682

Most

434 01

Kontakt

Jakub Vágner

776635866

[email protected]

https://www.jvbaits.cz/

Založte si u nás účet a získejte výhody registrovaných zákazníků!

Jednoduše se u nás zaregistrujte a získejte ihned do začátku získejte slevu.

Být věrný se vyplatí, každým nákupem u nás sbíráte bodíky, které pak můžete jednoduše při dalším nákupu zpeněžit. Za každých utracených 50,- Kč získáte 1 BOD. 1 BOD = 1 Kč
Pokud se přihlásíte k odběru novinek, které Vám budou chodit pravidelně do vaší e-mailové schránky, máme pro vás za odměnu připravených dalších 50 bodů.

Sleva 3 % za registraci a 50 bodů do věrnostního programu
Získáte tuto slevu díky registraci v našem e-shopu. Využít ji můžete již na první nákup na vše, kromě některého zboží v akci. Zaregistrujte se zde.

Vaše nákupy budeme evidovat (pokud jste u nás registrovaní) a při dosažení určitého objemu vás odměníme těmito slevami:

Silver 5 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 10 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 5 %.

Gold 7 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 30 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 7 %.

Diamond sleva 10 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili v průběhu 12 měsíců za celkovou částku 50 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 10 %.

VIP sleva 15 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za celkovou částku 100 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 15 %.

Podmínky pro uplatnění slev

Výše uvedené věrnostní slevy neplatí na zboží v kategorii Akce, slevy, výprodej.  Pokud získáte slevu, ale v průběhu následujících 12 měsíců od první počítané objednávky za dané období spadne váš limit pod danou částku vrátíte se na danou slevu za vyřízené objednávky  a ztrácíte nárok na dosaženou slevu a automaticky se vracíte na nižší slevu dle vyřízených objednávek.

Nejčtenější články

Zpráva z MiČR handicapovaných rybářů a žen v plavané 2024

Vážení přátelé sportovní rybařiny, plavané především! O posledním dubnovém víkendu proběhlo na Labi v Mělníku Mistrovství ČR handicapovaných rybářů v plavané s účastí polských závodníků a Mistrovství ČR v plavané žen. Mistrem republiky mezi handicapovanými rybáři se stal Radim Kozlovský z MO Kladruby, domácí šampionkou v plavané je pak Hana Purkrábková z MO Plaňany…

3. Mistrovství světa v muškaření v kategorii žen a 9. Mistrovství světa v muškaření v kategorii masters (veteránů)

Jihočeský územní svaz a Český rybářský svaz si dovolují pozvat sportovní rybáře na jeden z nejvýznamnějších muškařských závodů na světě, který se bude konat na jihočeských revírech od 19.–25. května 2024.

Report jarní závody Záhorská

Vážení přátelé, rybářky, rybáři – KAMARÁDI. Dovolte, abychom Vás informovali o prvních kladrubských závodech v roce 2024 na nádrži Záhorské. Na sobotu byl naplánován závod pro dospělé a na neděli závod pro „malé“ rybářky a rybáře…