Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz

Seriál z Nového Zélandu díl čtvrtý

Tentokrat mam pro vas sestrih z 6 hodinove pruzkumu (13km) a chytani na mensi ricce, snadno pristupne misto a pohodovy den na krasne rece….

Číst článek

Děsivé záběry z dronu! Měli surfaři štěstí, nebo byl žralok jen zvědavý?

Kdo by neznal velkého bílého žraloka, který byl inspirací pro mnohofilmů? Surfaři v Plettenbergském zálivu v Jižní Africe teď mají svůj vlastnífilm a mohou mluvit o velkém štěstí, že se na něj mohou podívat. Text: David Štrunc, video: Zachary Berman …

Číst článek

Ryby pro štěstí a zbohatnutí

Mnoho Evropanů zná asijské chovatele ryb především jako vynikající šlechtitele závojnatek a koi kaprů. Kupředu je žene nejenom snaha vyšlechtit ryby nových tvarů nebo barev, ale i vidina zisku, protože nejkvalitnější exempláře se prodávají za závratné sumy. Text: Jozef Májsky, …

Číst článek

Nová vakcína proti borelióze funguje stoprocentně

Parazit na parazitu. To je vlastně bakterie borelie anebo virus encefalitidy, který se do těla člověka dostane z nakaženého klíštěte. Ve svém důsledku nás může ohrozit na životě, i když klíště samo nám ubližovat nechce.

Číst článek

Kaprový prut Giants Fishing Luxury FC 10ft 3lb 2pc

Luxusní řada kaprových prutů, která je postavena na tenkém „Slim blanku“ z 3K karbonu rychlé akce. Celý příspěvek Kaprový prut Giants Fishing Luxury FC 10ft 3lb 2pc je k přečtení na LovKapra.com….

Číst článek

Video: Lov kapra 10. – Vánoce v létě (+soutěž)

A je tu kulaté číslo 10 🎂, a tak jsem se rozhodl pro něco speciálního 👌. Video bude součástí soutěže. Celý příspěvek Video: Lov kapra 10. – Vánoce v létě (+soutěž) je k přečtení na LovKapra.com….

Číst článek

Prodloužený víkend část

Tak jsem si dal na svazové vodě, dva prodloužené víkendy za sebou.  Jaro bylo ke mě letos docela štědré a balančka CHILLI LOSOS na HORTON RIG nikdy nezklame, a většinou přelstí hezkou rybu. Posílám první várku fotek… První den vyvrcholil …

Číst článek

Brutální pruty na kapry pro extrémně daleké nahazování! Špičkové děličky, do kterých se zamilujete

Kaprové dělené pruty z Anglie patří k tomu nejlepšímu, co může rybářský ……

Číst článek

Chytání kaprů, kteří nikdy neviděli háček! Teprve 12letý rybář natočil dechberoucí video

Mladý rybář Matěj Houška natáčí naprosto nádherná videa ze zapomenutých ……

Číst článek
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím