Rybářský rozcestník

Rybník Ostrata

Rybník Ostrata je soukromý rybářský revír nacházející se nedaleko Zlína. Na konci roku 2022 převzal provoz rybníku pan Lumír Ilík po předchozím dlouholetém správci panu Žákovském. Se snahou navázat na kvalitu jeho práce prošla voda novým zarybněním a proto se rybáři mohou znovu těšit podmínkám minimálně tak dobrým, jako byli na tomto místě vždy zvyklí.

Lokalita

GPS 49.2559900, 17.7692800

Kontakt

Lumír Ilík

+420 775 730 910

[email protected]

www.rybnikostrata.cz

Povolenka

ano

Rozloha rybníku

4,7 ha

Hloubka rybníku

3

Průměrná chycená váha

10

Vodní plocha má rozlohu 4,7 hektarů a bohatou rybí osádku, především však kapry. Možnost nahazovat je pouze z jedné strany břehu. Pohodlí rybářům zajišťuje i dostatečná prostornost lovných míst v krátké vzdálenosti od hygienického zařízení a hospůdky, která náleží k areálu.“

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!