Rybářský rozcestník

Vila Markéta

Penzion leží u řeky Sázavy na kraji města Ledeč nad Sázavou v blízkosti přírodní a krajinné rezervace Stvořidla, která je rájem vodáků, rybářů, cyklistů, rodin s dětmi a Hochů od Bobří řeky.

VilaVilamolo

Lokalita

Heroldovo nábřeží 314

Ledeč nad Sázavou

584 01

Kontakt

Klára Šímová

736751118

info@vilamarketa.cz

https://vilamarketa.cz/

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V pokoji je TV, rychlovarný set pro přípravu kávy a čaje, pohovka s konferenčním stolkem, pracovní stolek s židlí, šatní skříň a minibar.

Pro hosty je k dispozici restaurace s velkoplošnou TV a zahrada s altánem a grilem, restaurace připravuje pouze snídaně a lze jí využívat jako společenskou místnost.

Snídani připravujeme od 5 lidí výše, cena snídaně je 150 Kč / osoba. Objekt má hlídané soukromé parkoviště.

K penzionu náleží vlastní molo přímo u řeky Sázavy!

Ceny ubytování zde: https://vilamarketa.cz/ubytovani/

Nejčtenější články

Tinktura z koňského kaštanu

Kaštan koňský nebo také jírovec maďal a jeho plody bývají díky velkému obsahu bezpečných přírodních látek, jako jsou flavonoidy a glykosidy součástí mnoha mastí, které mají příznivé účinky na žilní a lymfatický systém. Zkuste si vyrobit domácí tinkturu ze zralých a čerstvých kaštanů, která pomáhá při otokách, křečových žílách, pocitu těžkých nohou.

Pokračování s boilies Chill Banana. Tohle boilies od Mastodont Baits musíte mít!

Povedená výprava, krásné ryby, naši Chillinu prostě musíte vyzkoušet! – Ahoj všem příznivcům Mastodont Baits, přidávám pokračování mých výprav s boilies Chill Banana od Mastodont Baits. Po minulé výpravě jsem vzal opět tuhle příchuť boilies k vodě. Tentokrát to bylo na jiný revír, kde jsem prozatím chytal pouze na dvou výpravách. Chtěl jsem zkusit všechny možné varianty od popky, přes neutrálně vyvážené boilies až po těžkou kuličku.

Rybářský ples v Rožmitále pod Třemšínem

Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem zve na tradiční Rybářský ples. Koná se 12. listopadu od 20 hodin v rožmitálském společenském centru. K tanci a poslechu bude hrát skupina Sekvence. Připravena bude bohatá rybí a zvěřinová tombola.