Rybářský rozcestník

Vila Markéta

Penzion leží u řeky Sázavy na kraji města Ledeč nad Sázavou v blízkosti přírodní a krajinné rezervace Stvořidla, která je rájem vodáků, rybářů, cyklistů, rodin s dětmi a Hochů od Bobří řeky.

VilaVilamolo

Lokalita

Heroldovo nábřeží 314

Ledeč nad Sázavou

584 01

Kontakt

Klára Šímová

736751118

[email protected]

https://vilamarketa.cz/

Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC. V pokoji je TV, rychlovarný set pro přípravu kávy a čaje, pohovka s konferenčním stolkem, pracovní stolek s židlí, šatní skříň a minibar.

Pro hosty je k dispozici restaurace s velkoplošnou TV a zahrada s altánem a grilem, restaurace připravuje pouze snídaně a lze jí využívat jako společenskou místnost.

Snídani připravujeme od 5 lidí výše, cena snídaně je 150 Kč / osoba. Objekt má hlídané soukromé parkoviště.

K penzionu náleží vlastní molo přímo u řeky Sázavy!

Ceny ubytování zde: https://vilamarketa.cz/ubytovani/

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

FOR FISHING 2024 – den druhý

Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.