Rybářský rozcestník

Apartmán u Rybáků

Ubytování až pro 4 osoby. Povolenky za 250 Kč/osoba/den na soukromý rybník vzdálený cca 12 km, kde lze chytit kromě jiného, pstruha, štiku…, po uloveni možno ryby zakoupit, také prodej nástražných rybiček.

Lokalita

Strašice 387 16

Velenice

Ceník:

  • Ubytování od 1200Kč/noc
  • Povolenkami 250Kc/den/osoba

Ostatní:

  • Minimální pobyt 2 noci

Stylově zařízený apartmán s vlastním vchodem, máte naprosté soukromí, apartmán je v podkroví rodinného domu na konci vesnice s nádherným výhledem na krajinu, máte jen pro sebe venkovní posezení s udirnou, grilem,ohništěm a v letnící sezóně bazén. Kompletně vybavená kuchyň včetně myčky nádobí, kávovaru, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, lednice, vařiče. Plochá UHD IPTV Vám zpříjemní večery s běžnými programy nebo s filmy Netflix. Koupelna s hydromasážní m sprchovým koutem s rádiem. Veškeré ložní prádlo, ručníky, hygienické a čistící prostředky a základní vybavení v kuchyni (sůl, pepř, cukr,, káva, čaj) dále je Vám zdarma k zapůjčení vybavení na pingpong, které využijete cca 50 m od domu kde se nachází dětské hřiště s venkovním pingpongovým stolem, možnost zapůjčení tenisových raket, kurt se nachází v areálu koupaliště Kolčava vzdáleného cca 800m, v apartmánu najdete i deskové hry, a hračky pro děti. Možnost hlídání Vašich děti po předchozí domluvě za 150Kč/hod, v obci se nachází občerstvení v Areálu koupaliště ale i hospůdka u Kopů otevřena každý večer. Po dohodě Vám připravíme rádi snídani, oběd nebo večeři.

Více zde: Apartmán v Pošumaví u Rybáků

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.