Rybářský rozcestník

Apartmán u Rybáků

Ubytování až pro 4 osoby. Povolenky za 250 Kč/osoba/den na soukromý rybník vzdálený cca 12 km, kde lze chytit kromě jiného, pstruha, štiku…, po uloveni možno ryby zakoupit, také prodej nástražných rybiček.

Lokalita

Strašice 387 16

Velenice

Ceník:

  • Ubytování od 1200Kč/noc
  • Povolenkami 250Kc/den/osoba

Ostatní:

  • Minimální pobyt 2 noci

Stylově zařízený apartmán s vlastním vchodem, máte naprosté soukromí, apartmán je v podkroví rodinného domu na konci vesnice s nádherným výhledem na krajinu, máte jen pro sebe venkovní posezení s udirnou, grilem,ohništěm a v letnící sezóně bazén. Kompletně vybavená kuchyň včetně myčky nádobí, kávovaru, horkovzdušné trouby, mikrovlnné trouby, lednice, vařiče. Plochá UHD IPTV Vám zpříjemní večery s běžnými programy nebo s filmy Netflix. Koupelna s hydromasážní m sprchovým koutem s rádiem. Veškeré ložní prádlo, ručníky, hygienické a čistící prostředky a základní vybavení v kuchyni (sůl, pepř, cukr,, káva, čaj) dále je Vám zdarma k zapůjčení vybavení na pingpong, které využijete cca 50 m od domu kde se nachází dětské hřiště s venkovním pingpongovým stolem, možnost zapůjčení tenisových raket, kurt se nachází v areálu koupaliště Kolčava vzdáleného cca 800m, v apartmánu najdete i deskové hry, a hračky pro děti. Možnost hlídání Vašich děti po předchozí domluvě za 150Kč/hod, v obci se nachází občerstvení v Areálu koupaliště ale i hospůdka u Kopů otevřena každý večer. Po dohodě Vám připravíme rádi snídani, oběd nebo večeři.

Více zde: Apartmán v Pošumaví u Rybáků

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.