Rybářský rozcestník

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Celá akce je realizována výhradně z rozpočtu SÚS, což usnadní následné vyúčtování.

Akce bude probíhat podle daného schéma, přihláška a podklady pro vyúčtování jsou v příloze tohoto článku, navíc oba materiály budou uloženy v intranetu, v sekci Formuláře ke stažení.

Maximální počet dětí na jednu akci byl stanoven na 150 dětí jedno kolo a organizaci.

Jak postupovat, rozhodnete-li se akci pořádat:

1. pořádání „vodníků“ nahlásit e-mailem 14 dní před termínem konání na sekretariát SÚS ([email protected]), kde bude uvedeno:

– název MO

– místo konaní

– čas zahájení

– počet dětí (očekávaný po konzultaci se školou)

– kontaktní osoba s telefonem a e-mailem

– vyplněná přihláška bude vložena v příloze e-mailu

Na základě toho budou ze sekretariátu zaslány na MO propagační předměty nebo budou připraveny k vyzvednutí na sekretariátu SÚS.

2. Pro následné vyúčtování celé akce je nutné odeslat:

na e-mail [email protected]:

– zprávu z průběhu akce a fotodokumentaci

na e-mail [email protected]:

– potvrzení školou o realizaci akce (formulář v příloze). Faktura se nedokládá bude zúčtováno v rámci hospodářského vyrovnání.

 

Další případné dotazy a podrobnosti zodpoví pracovníci sekretariátu SÚS nebo na e-mailu [email protected].

Jiří Eichler, vedoucí OM SÚS

Nejčtenější články

Ohlédnutí za páteční návštěvou veletrhu FOR CARAVAN 2024

Široká karavanistická veřejnost mohla od pátku do neděle (od 15-17.3.2024) v areálu PVA v Praze v Letňanech navštívit 15 ročník výstavy obytných automobilů a karavanů. Výstava FOR CARAVAN má bohatou tradici. V několika halách, ale i ve venkovních prostorách areálu, bylo opět na co se koukat. My jsme letošní prodejní výstavu navštívili hned v pátek a tak vám pomocí fotografií chceme ukázat především přívěsy a auta vhodné pro nás rybáře. S potěšením musíme konstatovat, že pro opravdové outdoorové nadšence se i na našem českém trhu objevuje čím dál více obytných aut i přívěsů, které se nezaleknou ani opravdu těžkých terénů.

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….