Rybářský rozcestník

Penzion Eliška Lipno – ubytování u vody

Jsme rodinný penzion na břehu jezera Lipno s vlastní písečnou pláží hned pod zahradou. Uvítáme každého nadšeného rybáře. Nabízíme rybářské pobytové balíčky, které jsou oblíbeným dárkem k Vánocům nebo narozeninám. Pro rybáře máme úschovnu rybářského náčiní, bezplatně zapůjčujeme lodičku a rabí úlovky rádi zamrazíme.

Lokalita

Hůrka 54

Horní Planá

38226

Kontakt

Líkařová Eliška

732908256

info@penzioneliskalipno.cz

http://www.penzioneliskalipno.cz

Ceník:

  • Rybářský pobytový balíček 2 250 Kč
  • Cena mimo sezónu na dvolůžkovém pokoji Standard 1 060 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Cena v hlavní sezóně na dvoulůžkovém pokoji Standard 1 260 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Na ostatní ceny za pokoje mrkněte na náš web.

Nepřehlédněte!

Ostatní:

U nás jsou děti vítány – prolejzačky, zahrada – Vy můžete chytat ryby, děti se koupat v Lipně nebo si hrát. Prodej povolenek v místě, obci Hůrka.

 

Nejčtenější články

NONSTOP – lov ryb po půlnoci. Proč s ním všichni dělají takovou vědu?

Dříve jsem byl velkým propagátorem lovu ryb pře půlnoc, nyní již mám pochyby, jak moc jde o výhodu moci chytat ryby celou noc. Po několika letech, co na revírech v NONSTOP režimu chytám, jsem totiž zjistil, že těch ryb, chycených v noci, zase až tak moc není.

Cíleně pro rybí maso chodí k vodě jen něco málo přes 4 % registrovaných rybářů

Z naší ankety s otázkou: „Proč vlastně rybařím?“, jasně vyplývá, že k vodě pro rybí maso chodí jen malé procento rybářů. Většina nás rybářů má totiž jiný důvod, proč vlastně k vodě na ryby chodí. Možná budete překvapeni, jak více jak 8 000 rybářů, v naší anketě, tedy hlasovalo.

Zakrmovací pachová krmítka

Dnes je docela trendy, při chytání ryb, používat různé umělé nástrahy, například napodobeniny brouků, mušek, rybek, či jiných potvůrek žijících pod vodou nebo i kolem vody. Dnešní moderní rybář však má ve svém arzenálu i jiné umělotiny, například umělou kukuřici. A tak není divu, že někdo vymyslel i variantu lovu ryb s krmítkem, ale bez krmení, jen s houbičkou umístěnou v krmítku, která po nadipování dělá ve vodě podobnou práci, jako klasická zakrmovací směs.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím