Rybářský rozcestník

Penzion Eliška Lipno – ubytování u vody

Jsme rodinný penzion na břehu jezera Lipno s vlastní písečnou pláží hned pod zahradou. Uvítáme každého nadšeného rybáře. Nabízíme rybářské pobytové balíčky, které jsou oblíbeným dárkem k Vánocům nebo narozeninám. Pro rybáře máme úschovnu rybářského náčiní, bezplatně zapůjčujeme lodičku a rabí úlovky rádi zamrazíme.

Lokalita

Hůrka 54

Horní Planá

38226

Kontakt

Líkařová Eliška

732908256

info@penzioneliskalipno.cz

http://www.penzioneliskalipno.cz

Ceník:

  • Rybářský pobytový balíček 2 250 Kč
  • Cena mimo sezónu na dvolůžkovém pokoji Standard 1 060 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Cena v hlavní sezóně na dvoulůžkovém pokoji Standard 1 260 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Na ostatní ceny za pokoje mrkněte na náš web.

Nepřehlédněte!

Ostatní:

U nás jsou děti vítány – prolejzačky, zahrada – Vy můžete chytat ryby, děti se koupat v Lipně nebo si hrát. Prodej povolenek v místě, obci Hůrka.

 

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím