Rybářský rozcestník

Penzion Eliška Lipno – ubytování u vody

Jsme rodinný penzion na břehu jezera Lipno s vlastní písečnou pláží hned pod zahradou. Uvítáme každého nadšeného rybáře. Nabízíme rybářské pobytové balíčky, které jsou oblíbeným dárkem k Vánocům nebo narozeninám. Pro rybáře máme úschovnu rybářského náčiní, bezplatně zapůjčujeme lodičku a rabí úlovky rádi zamrazíme.

Lokalita

Hůrka 54

Horní Planá

38226

Kontakt

Líkařová Eliška

732908256

info@penzioneliskalipno.cz

http://www.penzioneliskalipno.cz

Ceník:

  • Rybářský pobytový balíček 2 250 Kč
  • Cena mimo sezónu na dvolůžkovém pokoji Standard 1 060 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Cena v hlavní sezóně na dvoulůžkovém pokoji Standard 1 260 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Na ostatní ceny za pokoje mrkněte na náš web.

Nepřehlédněte!

Ostatní:

U nás jsou děti vítány – prolejzačky, zahrada – Vy můžete chytat ryby, děti se koupat v Lipně nebo si hrát. Prodej povolenek v místě, obci Hůrka.

 

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?