Rybářský rozcestník

Penzion Eliška Lipno – ubytování u vody

Jsme rodinný penzion na břehu jezera Lipno s vlastní písečnou pláží hned pod zahradou. Uvítáme každého nadšeného rybáře. Nabízíme rybářské pobytové balíčky, které jsou oblíbeným dárkem k Vánocům nebo narozeninám. Pro rybáře máme úschovnu rybářského náčiní, bezplatně zapůjčujeme lodičku a rabí úlovky rádi zamrazíme.

Lokalita

Hůrka 54

Horní Planá

38226

Kontakt

Líkařová Eliška

732908256

[email protected]

http://www.penzioneliskalipno.cz

Ceník:

  • Rybářský pobytový balíček 2 250 Kč
  • Cena mimo sezónu na dvolůžkovém pokoji Standard 1 060 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Cena v hlavní sezóně na dvoulůžkovém pokoji Standard 1 260 Kč se snídaní formou teplého a studeného bufetu.
  • Na ostatní ceny za pokoje mrkněte na náš web.

Nepřehlédněte!

Ostatní:

U nás jsou děti vítány – prolejzačky, zahrada – Vy můžete chytat ryby, děti se koupat v Lipně nebo si hrát. Prodej povolenek v místě, obci Hůrka.

 

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.