Rybářský rozcestník

Chatky u řeky Sázavy

Areál se nachází ve středních Čechách, na samotě, nedaleko malé obce Horka II (potraviny), 30 km jižně od Kutné Hory a 40 km severně od Humpolce. Soubor chatek je obklopen krásnou přírodou u řeky Sázavy, kde můžete rybařit, půjčit si pramice, zahrát si fotbal nebo volejbal, nebo využít cyklostezek podél řeky. Doporučujeme také navštívit pamětihodnosti v okolí. Se vším rádi pomůžeme a poradíme.

default
defaultSazava-chatky

Lokalita

Kontakt

Jakub Šoukal

728997694

[email protected]

https://www.tabory-cmelak.cz/

Na našem tábořišti můžete obývat účelně zařízenou chatku v uzavřeném areálu, který se nachází přímo u řeky Sázavy, na samotě a s pěkným výhledem na okolní krajinu. Areál je tvořen celkem 25 chatkami a několika společnými budovami.

Každá chatka je vybavena dvěma palandami a úložným prostorem. Možnost parkování přímo u chatky. Dále jsou k dispozici odděleně pánské a dámské sprchy (4x + 4x), stejně jako pánské (3x + 2 pisoáry) a dámské (4x) WC. V další budově se nachází společná profesionální kuchyně (plynový sporák, trouby, mikrovlnná trouba, konvektomat, rychlovarná konvice, myčka na nádobí), kde mohou hosté využít dostupné vybavení. Na kuchyni navazuje společenská místnost s dvěma krby a posezením (jídelní stoly pro 100 osob). K dispozici je na požádání zahradní posezení a ohniště. Parkování je možné u chatky nebo v rámci celého areálu.

Ceník:
1 chatka – 2000 Kč / víkend.

Nabízíme množstevní slevy při rezervaci více chatek.

Nejčtenější články

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.

Aktuálně nejstahovanější aplikace mezi českými rybáři

Již několik měsíců zpět avizovaná, ryze česká, a po všech směrech vylepšená aplikace Fishsurfing 2.0 je právě ke stažení na Google Play, App Storu ale dostupná i z webu na www.fishsurfing.com! Pokud jsi náhodou starou verzi aplikace znal a neoslovila tě, koukni se teď na tuhle novinku! Nový Fishsurfing po designové i funkční stránce posunul prostředí rybářské sociální sítě na úplně jinou úroveň.

Jak zpracovat lína v kuchyni

Lín obecný – Tinca tinca patří mezi rybáři k oblíbeným rybám, proto také jeho lov byl od roku 2021 omezen na čtyři kusy denně. Málokterý rybář však ví jak lína správně připravit ke kulinářským účelům. Hodně rybářů lína stahuje z kůže, vadí jim sliz nebo se snaží oškrábat drobné šupinky z kůže, což je ale škoda, protože po upečení šupinky změknou a jsou poživatelné, u mnoha gurmánů je pak upečená kůže z lína se šupinkami považována za lahůdku. Za lahůdku je lín považován nejen u nás v Česku ale také ve Francii, Itálii, či Německu, kam je státní rybářství před rokem 1989 vyváželo za devizy.