Rybářský rozcestník

Chatky u řeky Sázavy

Areál se nachází ve středních Čechách, na samotě, nedaleko malé obce Horka II (potraviny), 30 km jižně od Kutné Hory a 40 km severně od Humpolce. Soubor chatek je obklopen krásnou přírodou u řeky Sázavy, kde můžete rybařit, půjčit si pramice, zahrát si fotbal nebo volejbal, nebo využít cyklostezek podél řeky. Doporučujeme také navštívit pamětihodnosti v okolí. Se vším rádi pomůžeme a poradíme.

default
defaultSazava-chatky

Lokalita

Kontakt

Jakub Šoukal

728997694

[email protected]

https://www.tabory-cmelak.cz/

Na našem tábořišti můžete obývat účelně zařízenou chatku v uzavřeném areálu, který se nachází přímo u řeky Sázavy, na samotě a s pěkným výhledem na okolní krajinu. Areál je tvořen celkem 25 chatkami a několika společnými budovami.

Každá chatka je vybavena dvěma palandami a úložným prostorem. Možnost parkování přímo u chatky. Dále jsou k dispozici odděleně pánské a dámské sprchy (4x + 4x), stejně jako pánské (3x + 2 pisoáry) a dámské (4x) WC. V další budově se nachází společná profesionální kuchyně (plynový sporák, trouby, mikrovlnná trouba, konvektomat, rychlovarná konvice, myčka na nádobí), kde mohou hosté využít dostupné vybavení. Na kuchyni navazuje společenská místnost s dvěma krby a posezením (jídelní stoly pro 100 osob). K dispozici je na požádání zahradní posezení a ohniště. Parkování je možné u chatky nebo v rámci celého areálu.

Ceník:
1 chatka – 2000 Kč / víkend.

Nabízíme množstevní slevy při rezervaci více chatek.

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!

Ryby v české kuchyni – 1. díl

Ryby se v Čechách konzumují po staletí. Dříve hlavně sladkovodní, nyní si oblibu získaly i ryby mořské. Asi nejvýznamnější rybou u nás byl odedávna kapr. Kapr se začal konzumovat již ve středověku a to díky rozmachu rybnikářství, kdy rybníky patřily k běžné součásti feudálních panství, ale i klášterů. Do výstavby rybníků se pak zapojily později i města.