Rybářský rozcestník

Statek Arkáda Božanov

Slušné bytování s poctivou cenou, grilování, uzení, lorna, pivo a klid. Kapacita 35 osob, možnost využít malý camp pod statkem. Jednodenní akce pro uzavřenou společnost. Možnost vlastního občersvení, pivo Krakonoš 11° za 8,50,-Kč.

Statek Arkáda Božanov

Lokalita

Božanov 251

54974

GPS 50.525683, 16.355719

Hosté si točí pivo sami. Tak 3 km od Božanova je Punerův rybník – je rybářského svazu, v Ruprechticích (Hynčicích) lze chytat u p. Kováře. V okolí Broumova je několik rybníků, kde lze chytat.

Arkáda apartmán Božanov 251 54974

Arkáda apartmán, Božanov 251, 54974

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

Chlebové těsto 100x jinak

Tak ta stovka, to je hodně nadnesené, 🙂 ale rozhodně vám zde dáme pár rad, jak využít doma vyrobené chlebové těsto na několik vtipných způsobů. Je vhodné především pro lov bílé ryby, hodně pak chutná i větším kaprům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím