Rybářský rozcestník

Kemp Stará papírna

Ubytování v apartmánech nebo chatách(případně vlastní karavan, bivak…) přímo u řeky Lužnice. Mimo sezonu po dohodě možnost občerstvení. Chytání mnoha druhů ryb, ať už z pevniny nebo z téměř hektarového ostrova v řece Lužnice. Chytání nad i pod jezem….

KempchatkyKempObyvaci-pokoj-kuchne-51-2

Lokalita

Dobronice u Bechyně 51

Kontakt

Sedmidubský

732165906

[email protected]

http://nastarepapirne.cz

Název kempu je z historie která sahá až do 18 století kde na místě dnešní restaurace stával mlýn. Traduje se že mletí obilí nebylo výnosné a tak se v období 1 světové války tehdejší majitelé rozhodli přejít na výrobu papíru za pomocí energie získané z dnes již zapomenutého mlýnského kola.

Přestavěno na kemp bylo v období komunistické éry. Kdy se národní podnik Stavby Silnic a Železnic ( SSŽ )  rozhodl zde vytvořil letní kemp pro mládež. Později toto místo dostalo svého názvu OSTROV MLÁDÍ.

Kemp se nachází v lese, na jedné straně hraničí s chráněnou přírodní rezervací Kukle a na druhé straně  lemuje řeku Lužnici s vlastním kempovým ostrovem, kde můžete stanovat. Je zde zaručen naprostý klid od okolního světa.

Ceník:
Ubytování v chatkách od 200,-/noc, apartmány od 1500,-/noc

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….