Rybářský rozcestník

FRANCE FISHING ADVENTURE

Otevíráme vám dveře do světa rybaření na atraktivních francouzských revírech a v národních parcích. Pokud máte rádi rybolov a s ním spojený pobyt v nádherné a mnohdy i ještě panenské přírodě, vydejte se s námi za dobrodružstvím, do země mohutných řek, křišťálových jezer, lahodného vína i jídla a hlavně velkých ryb, jimiž je Francie proslulá.

ffa19-00014

Lokalita

RHONE, CAMARGUE a další...

Kontakt

Martin Mráz

+420 777 132 456

[email protected]

http://www.francefishingadventure.cz/

Nabízíme vám rybaření na atraktivních lokalitách, které máme perfektně zmapované, umíme francouzsky a postaráme se o bezproblémový průběh vaší rybářské dovolené.

Mobilheim RHONE

Sumcařina, kaprařina, vláčka, mořský rybolov. Chcete se s tím poprat sami bez průvodce? Žádný problém! Nebaví vás Ebro? Chcete změnu? Máte rádi divoké řeky? Zarostlé, nepřístupné břehy? Na Pádu to nebere? V tom případě je volba jasná – přijeďte za námi do Francie na řeku Rhone! Mobilheim je umístěn v noční zóně, kde se loví legálně nonstop a na živou rybu! Nachází se přímo u vody a je určen pro 4 osoby.

Další info zde: http://www.francefishingadventure.cz/mobilheim-rhone/

Le Rhone – CAMARGUE

Chcete zažít adrenalinové rybářské dobrodružství spojené s lovem velkých sumců a pobytem v nádherné panenské divočině? Pokud ano, využijte zázemí soukromého pozemku na břehu divoké řeky Rhony a vydejte se s námi do Parc Naturel régional de Camargue!

Další info zde: http://www.francefishingadventure.cz/mala-rhona-narodni-park-camargue/

Další francouzské revíry

Garonne, Saone, Tarn, Seine…
Informace o možnostech rybolovu na dalších francouzských revírech Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….