Rybářský rozcestník

Adélka a.s. – chaty Trnávka

Nabízíme k pronájmu chatky, zrekonstruované v roce 2012, v rekreačním středisku Trnávka u Brtné na Vysočině. Chatka je pro 5 osob ( prostorná a vybavená kuchyně, lednička, mrazák, el. sporák, nádobí, WC, sprcha, topení v krbových kamnech, přikrývky, ložní prádlo). 3 chatky hned u vody v oblíbeném rybářském revíru ÚN Trnávka, platí zde všechny krajské povolenky z celé ČR.

chatychatytrnávka-chaty4trnávka-chaty5trnavkatrnavkatrnavka-chaty7trnávka-chatky9trnavka111trnavka-chaty77

Lokalita

Trnávka u Brtné na Vysočině

Nabízené služby:

Nabízíme k pronájmu chatky, zrekonstruované v roce 2012, v rekreačním středisku Trnávka u Brtné na Vysočině.

Chatka je pro 5 osob ( prostorná a vybavená kuchyně, lednička, mrazák, el. sporák, nádobí, WC, sprcha, topení v krbových kamnech, přikrývky, ložní prádlo).

K dispozici jsou zdarma lodě , kánoe, šlapadlo, pinpongový stůl, stolní fotbal, elektronické šipky, venkovní krytá pergola pro 20 osob, venkovní stoly a židle pro 20 osob, venkovní krb, udírna.

3 chatky hned u vody v oblíbeném rybářském revíru ÚN Trnávka, platí zde všechny krajské povolenky z celé ČR.

Vhodné pro rybáře, houbaře, rodiny s dětmi, juniory i seniory. Velmi klidné prostředí.

Není možné stavění stanů a přistavění obytných přívěsů.

Dřevo na topení není k dispozici, je možnost zakoupení v obci Želiv, nebo po telefonické objednávce dřevo dovezou / tel.kontakt na chatce / .

Video upoutávka:

Ceník:
Cena ubytování za 1 chatku:

Týdenní pobyt : v sezoně 2020: 8.500,-Kč / nástup v sobotu 12:00-13:00hod. , ukončení v sobotu 10:00-11:00hod./
Týdenní pobyt: mimo sezónu / květen, do 15.června, od 14. září, říjen / 5.500,-Kč
Platební podmínky viz níže v ubytovacím řádu
+ ubytovací poplatek za osobu / 4,-Kč + 8,-Kč / a spotřebovaná el.energie / 8,20 Kč/ kw /.

Ostatní:

Rezervovat můžete na: [email protected] tel: +420 565 323 546

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2024

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin. Na nonstop revíry vydává Ministerstvo zemědělství výjimky. Český rybářský svaz nerozhoduje o revírech, na kterých se daný rok může chytat 24 hodin. To je v pravomoci MZe ČR. V tomto článku je sdílena aktuální tabulku NONSTOP revírů pro rok 2024…

Pár úvodních kapitol z knihy Štika Majdalenka a duhový míč

Tuto krásně ilustrovanou knihu pro děti napsal Jan Opatřil. A co v ní najdete? Štika Majdalenka je rošťák. Kouše do všeho, co se hýbe, a zodpovědně se připravuje na osamocený život vodního dravce. Jednoho dne však její maminku uloví rybář. Majdalenka zůstane sama a zatouží po kamarádech. Jak ale získat přátele, když máte špičaté zuby a každý se vás bojí? Majdalenka se vydává na cestu rybníkem a zjišťuje, že k získání kamarádů bude muset změnit sama sebe. Je ale vůbec možné, aby se dravá štika skamarádila se svou kořistí? Co bude jíst? A jakou roli v celém příběhu sehraje duhový míč? Pohádka o štice Majdalence vás zahřeje u srdce. A díky nádherným ilustracím budete mít pocit, jako byste se vy sami ocitli pod hladinou. Pokud máte rádi přírodu, ryby a šťastné konce, je tato kniha přesně pro vás.

Rybářský zápisník FishNote

Na Google Play je ke stažení deník pro rybáře, naše aplikace, do kterého si můžete zapisovat nejen své úlovky, ale hlavně další detaily z lovu, jako stav vody, počasí, druh montáže, nástrahy, na který ten konkrétní den ryby zrovna dobře reagovaly…. Po čase, díky zápisníčku, nezapomenete na žádný detail, který vám pomohl k nějakému trofejnímu kusu a příště tak budete moci vše zopakovat! Přesnou statistikou a zapisováním všech důležitých údajů získáte do budoucna další pomůcku, která vám umožní se zlepšit a stát se opravdu úspěšným rybářem.