Rybářský rozcestník

Fishing Camp Almaebre

Máte v plánu vyrazit na nezapomenutelnou rybářskou výpravu na Ebro? Dovolujeme si Vás pozvat do znovu otevřeného rybářského kempu Almaebre nedaleko katalánského městečka Almatret. Přímo na břehu přehrady Riba Roja se můžete ubytovat v nových plně vybavených chatách, vypůjčit si loď a užít si skvělé rybaření. Chcete chytat kapry, sumce, candáty, okouny? Zarezervujte si termín v našem kempu a proměňte svá přání ve skutečnost!

Lokalita

Partida Del Riu 6

Almatret

25187

Kontakt

Pavel Kočka, Jan Juřica

(+420) 777 871 312, (+420) 774 344 515

[email protected]

https://fishingcampalmaebre.eu/

Moderní, přesto tradiční. Tak by se dal charakterizovat znovu zprovozněný rybářský kemp poblíž katalánského městečka Almatret. V našem kempu jsme pro vás připravili pohodlné zázemí pro rybáře, ale nejenom pro ně. Okolí přehrady Riba Roja nabízí také spoustu nových cyklotras, na své si přijdou i milovníci pěších výšlapů a dostupná vzdálenost monumentálních Pyrenejí nebo krásných mořských pláží přímo vybízí k jejich návštěvě. Pokud nebudete chtít u moře jen lenošit, zprostředkujeme vám výlet na adrenalinový lov tuňáků!

Ubytování

Ubytování v našem kempu je možné ve dřevěných chatách tří kategorií, přijet k nám můžete i s vlastním karavanem nebo obytným autem a pokud chcete jen pod stan, není problém. V kempu je zajištěný telefonní signál i wifi. Možná se divíte, že to zmiňujeme, ale kdo místní prostředí zná, ten ví.

Občerstvení a stravování

Pro váš komfortní pobyt v kempu je k dispozici stylový venkovní bar s velkým grilem a pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, dobrého točeného piva a místních pochutin. Pokud si budete přát zajistit kvalitní stravování, v kuchyni kempu na vás čeká profesionální kuchař, který pro vás připraví snídaně, obědy, večeře i grilované nebo lokální speciality. Záleží jen na vašem přání a na tom, jak mlsný máte jazyk…

Služby rybářského průvodce

Nemáte dost zkušeností s rybařením na Ebru, potřebujete jen poradit nebo chcete zažít rybaření s zkušeným průvodcem a maximalizovat tak své šance na ulovení vaší životní ryby? V našem kempu je vám připravený vaše přání splnit zkušený a uznávaný rybářský průvodce.
A pokud si to budete chtít opravdu užít, můžete s ním rybařit na krásné pětimetrové velmi dobře vybavené průvodcovské lodi se silným 50HP motorem.

Půjčovna rybářského vybavení

Pro všechny zájemce, kteří náš kemp navštíví jen na chvíli nebo se jim jednoduše nechce dopravovat všechno potřebné k rybolovu, máme k dispozici půjčovnu rybářského vybavení na všechny rybolovné techniky. Kvalitní vybavení renomovaných značek za symbolické ceny!

Povolenky k rybolovu

Na požádání vám samozřejmě zařídíme potřebné doklady k rybolovu.

Více zde: https://fishingcampalmatret.cz/kemp/

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!