Rybářský rozcestník

Fishing Camp Almaebre

Máte v plánu vyrazit na nezapomenutelnou rybářskou výpravu na Ebro? Dovolujeme si Vás pozvat do znovu otevřeného rybářského kempu Almaebre nedaleko katalánského městečka Almatret. Přímo na břehu přehrady Riba Roja se můžete ubytovat v nových plně vybavených chatách, vypůjčit si loď a užít si skvělé rybaření. Chcete chytat kapry, sumce, candáty, okouny? Zarezervujte si termín v našem kempu a proměňte svá přání ve skutečnost!

Lokalita

Partida Del Riu 6

25187 Almatret, provincie Lleida, Španělsko

Moderní, přesto tradiční. Tak by se dal charakterizovat znovu zprovozněný rybářský kemp poblíž katalánského městečka Almatret. V našem kempu jsme pro vás připravili pohodlné zázemí pro rybáře, ale nejenom pro ně. Okolí přehrady Riba Roja nabízí také spoustu nových cyklotras, na své si přijdou i milovníci pěších výšlapů a dostupná vzdálenost monumentálních Pyrenejí nebo krásných mořských pláží přímo vybízí k jejich návštěvě. Pokud nebudete chtít u moře jen lenošit, zprostředkujeme vám výlet na adrenalinový lov tuňáků!

Ubytování

Ubytování v našem kempu je možné ve dřevěných chatách tří kategorií, přijet k nám můžete i s vlastním karavanem nebo obytným autem a pokud chcete jen pod stan, není problém. V kempu je zajištěný telefonní signál i wifi. Možná se divíte, že to zmiňujeme, ale kdo místní prostředí zná, ten ví.

Občerstvení a stravování

Pro váš komfortní pobyt v kempu je k dispozici stylový venkovní bar s velkým grilem a pestrou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, dobrého točeného piva a místních pochutin. Pokud si budete přát zajistit kvalitní stravování, v kuchyni kempu na vás čeká profesionální kuchař, který pro vás připraví snídaně, obědy, večeře i grilované nebo lokální speciality. Záleží jen na vašem přání a na tom, jak mlsný máte jazyk…

Služby rybářského průvodce

Nemáte dost zkušeností s rybařením na Ebru, potřebujete jen poradit nebo chcete zažít rybaření s zkušeným průvodcem a maximalizovat tak své šance na ulovení vaší životní ryby? V našem kempu je vám připravený vaše přání splnit zkušený a uznávaný rybářský průvodce.
A pokud si to budete chtít opravdu užít, můžete s ním rybařit na krásné pětimetrové velmi dobře vybavené průvodcovské lodi se silným 50HP motorem.

Půjčovna rybářského vybavení

Pro všechny zájemce, kteří náš kemp navštíví jen na chvíli nebo se jim jednoduše nechce dopravovat všechno potřebné k rybolovu, máme k dispozici půjčovnu rybářského vybavení na všechny rybolovné techniky. Kvalitní vybavení renomovaných značek za symbolické ceny!

Povolenky k rybolovu

Na požádání vám samozřejmě zařídíme potřebné doklady k rybolovu.

Více zde: https://fishingcampalmatret.cz/kemp/

Nejčtenější články

O pohár předsedy SÚS 2022

Tradiční rybářské závod „O pohár předsedy SÚS“, se koná na vodní ploše Písková Lhota 14. 5. pro dospělé a 15. 5. 2022 pro děti a mládež. Rezervaci lze provést do 6. 5. Neváhejte se přihlásit! Volná místa budou k dispozici i v den závodu, takže můžete přijet…

Propozice na Jarní a Dětské závody ČRS MO Kladruby 28.5. a 29.5. 2022

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní a Dětské rybářské závody konané ve dnech 28. a 29. května 2022 na nádrži Záhorská. V příloze Vám zasíláme propozice obou závodů a jsme v očekávání Vašich rezervací lovných míst. Těšíme se na Vaši hojnou účast! Výbor ČRS MO Kladno…

Územní kolo Zlaté udice 2022

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz a ČRS MO Domažlice pořádají Územní kolo rybářské soutěže Zlatá udice 2022….

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím