Rybářský rozcestník

Toaletní stan je skvělý pro dámy, ale i pro chlapy, co si rádi posedí na WC

Na dlouhé rybářské výpravy si nezapomenu přibalit mobilní chemické WC. Bez něj celá naše parta už ani na ryby nevyjede. Je to skvělá možnost, jak vyřešit svoji potřebu venku v přírodě. Někdo si ale pomyslí, ale co když se usadím například u frekventované cyklostezky nebo u jiného rušnějšího místa plného lidí? I tak to lze řešit. Kamarád, především pro svoji ženu, si pořídil WC/sprchový stan. Jde o šikovného pomocníka, který umožní si v klidu udělat to svoje a přitom nepohoršovat okolí. Ovšem rád ho sám využivá také. 🙂

sprcha-wc-stansprcha-wc-stan4

Na českém trhu existuje velký výběr stanů určených pro převlékání na pláži či na jiném veřejném místě. Ovšem mnoho z nich jak výrobci, tak prodejci označují za stany primárně určené ke sprchování nebo jako toaleta například do kempů. Pro nás rybáře pak tyto stany začaly prodávat i rybářské obchody, pěkně zeleně vybarvené, nebo dokonce maskáčové.

Co si více přát? 🙂

Asi si chemický záchod a toaletní stan nebudeme brát na jednodenní výpravu, ale pokud vyrážíte na více denní, pak právě chemické WC a toaletní stan doporučuji pro všechny, co si rádi „při to svém“ posedí. Nejen že laické okolí ani nepozná, k čemu tento stan je využíván, pokud chytáme někde, kde je na nás vidět, ale má více výhod. Člověk nemá dopichaný zadek od komárů či větviček z křoví, ve kterém zrovna čupí, pokud si na cesty vezme právě tuto outdoorovou výbavu.

Další článek k tématu najdete zde: Chce se vám na rybách na velkou? Řešíte Nerudovské, kde a kam s tím? 🙂

Nejčtenější články

Pozvánka na závod do Nižboru

ČRS. z. s., MO Nižbor zve na 16. ročník rybářského závodu, který se koná 11. 5. 2024 na Berounce nad jezem v Nižboru. Počet míst omezen na 50….

Jarní kolo Ve vodě nežijí jen vodníci

Jarní kolo náborové akce „Ve vodě nežijí jen vodníci“ proběhne od 15. 4. do 27. 6. 2024. Zájemci se mohou hlásit od dne zveřejnění a zasílat přihlášky na sekretariát SÚS….

Jarní dospělé a Dětské závody ČRS MO Kladruby – Propozice 20. a 21. 4. 2024

Vážení přátelé ČRS MO Kladruby, dovolte, abychom Vás pozvali na Jarní dospělých a Dětské rybářské závody konané ve dnech 20. a 21. dubna 2024 na nádrži Záhorská. Těšíme se na Vaši hojnou účast!