Rybářský rozcestník

Pomazánka z uzených ryb

Pomazánky z vyuzených ryb nebo uzenáče, cibule, másla a citronové šťávy.

1 náročnost
15 minut
 • 150 g uzených ryb nebo uzenáče
 • 100 g másla
 • 1 ks cibule
 • trochu citronové šťávy
 • špetka soli
 • Příprava

  1. Vykostěnou rybu umeleme na masovém strojku
  2. Povolené máslo utřeme do pěny, přidáme rybu, na jemno usekanou cibuli a trochu citronové šťávy, vše promícháme
  3. Není-li ryba dost slaná, pomazánku ještě dle chuti přisolíme.

  Nejčtenější články

  Jak na úhoře s feederovým prutem

  Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

  Druhy ryb doporučené k uzení

  Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

  Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

  Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.

  Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
  Další informace Rozumím