Rybářský rozcestník

Pomazánka z uzených ryb IV.

Další vyzkoušená varianta receptu pomazánky připravené z přebytku vyuzených ryb, vajec, jarní cibulky, okurky…

1 náročnost
15 minut
pomazánkapomazánkapomazánka
 • 300 g masa z uzených ryb bez kostí
 • 2 ks jarní cibulky s natí
 • 2 ks natvrdo uvařená vejce
 • 1 ks sterilovaná okurka
 • 1 lžíce kečupu
 • pepř
 • sůl
 • Příprava

  1. Rybí maso rozmělníme vidličkou na menší kousky, kostičky odstraníme.
  2. Přidáme nakrájenou cibulku s natí, nakrájenou okurku, nastrouhaná vejce, vše promícháme.
  3. Zjemníme lžičkou kečupu, opepříme, případně přisolíme, ale pozor se solí, uzené ryby jsou slané! Vše opět důkladně promícháme.
  4. Pomazánku necháme vychladit, podáváme ji namazanou na čerstvém pečivu.

  Poznámka

  Text i foto: D. Marounek

  Nejčtenější články

  Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

  15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

  Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

  Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

  FOR FISHING 2024 – den druhý

  Pokud se včera občas nedalo nějakou tou uličkou protáhnout, dnes to není o nic lepší! Letos je rybářský veletrh FOR FISHING opravdu hojně navštěvovaný. Mě se ho podařilo celý prolétnout za dva dny a přiznám se, že šlo o pěkný kvapík. Občas jsem se na nějakém stánku zasekl, protože novinek je tu letos opravdu hodně. Dnes vám představím dalších pár firem a výrobků, které by některé z vás mohli na letošním FOR FISHINGu zaujmout.