Rybářský rozcestník

Korbáčiky patří mezi TOP nástrahy do ledové vody

Pokud si dokážete korbáčiky odepřít a nesníst je všechny, rozhodně je vyzkoušejte jako nástrahu na háček do studené vody. Hodí se na ně chytat od podzimu do jara, kdy na ně lze přemluvit více druhů ryb. Především na sýry můžeme chytat tlouště, parmy, podoustve, ostroretky, ale i kapry. V zimě na dírkách také pstruhy, především pak duháče.

korbáčiky-nástraha2korbáčiky-nástraha3korbáčiky-nástraha4parma-gorbáčiky

Já korbáčiky mám moc rád, především ty vyuzené, ale pro ryby je lépe zvolit ty klasické. pak stačí je nastříhat na centimetrové kousky a napíchnout je na háček do tvaru ježečka. Budete překvapeni, jak moc je to úspěšná nástraha do studené vody!

Vyrazíte-li na podzim, v zimě, či v brzkých jarních dnech na ryby, rozhodně si ke svačině přibalte balíček korbáčiků a nechte jeden či dva pramínky právě pro ryby.

Více o sýrech jako nástraze zde: Sýr – skvělá rybářská nástraha

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….