Rybářský rozcestník

Sáčky se zipem – šikovná pomůcka i pro nás rybáře

Multifunkční sáčky se zipem mají mnohostranné použití i pro nás rybáře. Díky zipu se z nich nic nevysype. Snadno se otevírají i zavírají, jsou průhledné, takže lehce identifikujeme jejich obsah. Hodí se například na doklady, rybářskou bižuterii a mnoho dalšího.

sáčkysáčkysáčky

Sáčky se zipy se nám rybářům opravdu hodí. Lze do nich naskládat kde co. Především drobnou rybářskou bižuterii, různá lanka, drobná olůvka, háčky či návazce ještě originál zabalené. Já osobně je využívám například na uchovávání belachanu, tedy extra smradlavé kostky, jejíž pach se díky sáčku se zipem nešíří po okolí.

Ano, právě na některé extra smradlavé atraktory jsou sáčky se zipem tou pravou zbraní. Nic se z nich nevysype, zip zajistí nejen obsah, ale také případný zápach vložených surovin.

Na českém trhu existují různé velikosti sáčků, ale také je rozdíl v jejich tloušťce. Dobře vybírejte, ale určitě je z čeho. V internetových e-shopech je velká nabídka těchto vychytaných sáčků.

Text i foto: Roman „Dědek“ Kováč

Nejčtenější články

NONSTOP – lov ryb po půlnoci. Proč s ním všichni dělají takovou vědu?

Dříve jsem byl velkým propagátorem lovu ryb pře půlnoc, nyní již mám pochyby, jak moc jde o výhodu moci chytat ryby celou noc. Po několika letech, co na revírech v NONSTOP režimu chytám, jsem totiž zjistil, že těch ryb, chycených v noci, zase až tak moc není.

Cíleně pro rybí maso chodí k vodě jen něco málo přes 4 % registrovaných rybářů

Z naší ankety s otázkou: „Proč vlastně rybařím?“, jasně vyplývá, že k vodě pro rybí maso chodí jen malé procento rybářů. Většina nás rybářů má totiž jiný důvod, proč vlastně k vodě na ryby chodí. Možná budete překvapeni, jak více jak 8 000 rybářů, v naší anketě, tedy hlasovalo.

Žebrové krmítko naplněné pečivem

V žebrovém krmítku skvěle drží jak větší kusy rohlíku, tak i kousky chleba. Lze pečivem naplnit a plně nahradit klasickou zakrmovací směs. I když jde o nouzové řešení, pokud nám například dojde zakrmovací směs, občas se vyplatí pečivo nasadit i místo krmné směsi jako hlavní zakrmovací složku krmení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím