Rybářský rozcestník

Halový územní přebor mládeže v rybolovné technice

Český rybářský svaz z. s., Západočeský územní svaz, odbor rybolovné techniky a místní organizace Kdyně pořádají Halový územní přebor mládeže v rybolovné technice… Kde: Sportovní hala ZŠ Komenského Kdyně, Kdy: 6. března 2022…

Závodí se dle platného mezinárodního řádu CIPS.

Kategorie:

  • mladší žáci 2010 a mladší
  • mladší žáci 2010 a mladší
  • starší žáci 2007 – 2009
  • starší žákyně 2007 – 2009
  • junioři +juniorky 2004 – 2006
  • družstva – čtyřčlenná

Ceny:                                První tři družstva získají pohár, první tři závodníci v kategoriích obdrží medaili, každý z účastníků obdrží malou rybářskou cenu. Vítězné družstvo z předcházejícího přeboru přiveze putovní pohár.

Organizační pokyny:      Ve sportovní hale jsou povinné přezůvky pro všechny účastníky!

Parkování na parkovišti ZŠ nebo v přilehlé Starokdyňské ulici. Přihlášky se jmény závodníků, rokem narození a rozdělením družstev zasílejte do 28. 2. 2022 na e-mail: patka@krozz.cz nebo na tel. 606 531 782.

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/halovy-uzemni-prebor-mladeze-v-rybolovne-technice-623/

Nejčtenější články

Lisovaný rohlík s libečkem

Tento fígl používali již staří labští rybáři na začátku minulého století. Jde o to rohlík napařit vodou, do které dáme několik stonků libečku, po vylisování pak nakrájený rohlík s listy čerstvého libečku ještě skladujeme.

Čarování s toustovým chlebem na rybách

Použití toustového chleba na rybách jsem si zamiloval. Jde totiž o atraktivní nástrahu pro téměř všechny býložravé druhy ryb, tedy například karasy, cejny, plotice, tlouště, ale také kapry. Ale jak ho nastražit, aby na háčku, případně i na vlasu pod ním, vydržel co nejdéle? Možností je mnoho, vyzkoušejte některé naše tipy.

Vodní plocha Písková Lhota u Poděbrad (rybářský revír 411 983) očima Rybářského rozcestníku

Nedávno jsem měl možnost strávit několik dní na pískovně u Poděbrad, kam mě pozval předseda SÚS Dušan Hýbner. Uskutečnili se tam totiž rybářské závody, konkrétně klání „O pohár předsedy Středočeského územního svazu“. Po samotných závodech jsem měl pak možnost čtyři dny zůstat v tomto krásném prostředí a také si zachytat. Hned první den jsem zažil setkání nejen s pěkným kaprem, ale především s úžasným jeseterem měřícím více jak 1 metr. A to jsem netušil, že si během mého pobytu, na této vodní ploše, vytáhnu ještě další dva metrové jesetery.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím