Rybářský rozcestník

Územní přebor v LRU na plavanou – jarní kolo

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor LRU plavaná pořádá Územní přebor v LRU na plavanou – jarní kolo…

Loví se dle platného závodního a soutěžního řádu LRU plavaná pro rok 2022.

Nutno dodržovat aktuální hygienické nařízení v rámci opatření proti šíření Covid19.

Pořadatel má právo na případnou změnu v časovém rozvrhu.

Přihlášky zasílejte nejpozději do 19. 3. 2022 na adresu: [email protected]

Více zde: https://www.crsplzen.cz/inpage/uzemni-prebor-v-lru-na-plavanou-jarni-kolo/

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2023

V tomto článku najdete aktuální tabulku NONSTOP revírů, kde rybáři mohou v letních měsících chytat ryby i po půlnoci, tedy 24 hodin, ale pozor, za určitých podmínek a hlavně co územní svaz, to často různé termíny zahájení, nebo naopak ukončení výjimky pro lov v režimu non-stop!

Úskalí chytání kaprů pomocí člunu a sklopné tyčové bójky

Chytat kapry na větší vzdálenosti pomocí člunu a tyčové bójky je jen pro zkušené a dost otrlé rybáře. Nejde o to zavést bójku, ale také se k ní dostat s prutem a rybou na konci prutu a to i za škaredého počasí, ze větru, při velkých vlnách. Velký kapr totiž dokáže tahat jako kůň a zapomeňte na to, že by jste pěkného cvalíka dokázali dostat ke břehu pomocí klasického namotávání vlasce či šňůry ze břehu. A pokud ano, rybu by jste tak unavili, že by měla malou šanci na přežití. Jde o pokročilou kaprařinu, která nejen že není levná, ale také vyžaduje rybáře s velkým srdcem.

Rybářský veletrh FOR FISHING se vrací do své původní kondice

Svátek všech rybářů, veletrh FOR FISHING, se po roce vrací do letňanského areálu PVA EXPO PRAHA. V polovině února se na výstavní ploše přes 10 000 m2 představí více než 120 firem z Čech i zahraničí, chybět nebudou ani významné osobnosti z oblasti rybaření se zajímavými přednáškami nebo návštěvnická soutěž.