Rybářský rozcestník

SPLASH BAITS – Návštěva výrobny boilies – JEDNODUCHÝ RECEPT BOILIES – Odpovědi na otázky pro výrobce

20.1.2020 •

Zdar rybáři a rybářky! Dnes jsem konečně vyrazil na výzvědy do nedaleké výrobny boilies SPLASH BAITS. Ve speciálu pro odběratele jsem vám dal možnost položit otázky přímo výrobci boilies, aby nám na vaše otázky v tomto díle mohl odpovědět a tak se i stalo…

6C934AA4-8833-45BD-B19B-658D88312B4E

Kromě povídání o boilies a surovinách si prozradíme jednoduchý recept, smícháme a boilies vyrobíme, jednoduše tak, jak byste si ho mohli vyrobit i sami v domácích podmínkách! Určitě to zkuste, není to o nic těžší než těsto na buchtu😂 Vždyť boilies je jen uvařené těsto, ale jak nám Michal Ondráček prozradí, na ingrediencích záleží! Pohodlně se usaďte! Jdeme na to! U tohoto videa jsem se dozvěděl mnoho užitečných informací a nemůžu se dočkat léta! Tak pojďte se mnou na to mrknout! Zdraví vás Kubák a Michal! Petrův ZDAR!🥶😂🎣🍀🤘👍🏻👌🏼✌️

Další videa z mého kanálu najdete buď zde, na mém blogu, nebo na YouTube na mém kanálu Rybaření s Kubákem.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?