Rybářský rozcestník

SPLASH BAITS – Návštěva výrobny boilies – JEDNODUCHÝ RECEPT BOILIES – Odpovědi na otázky pro výrobce

20.1.2020 •

Zdar rybáři a rybářky! Dnes jsem konečně vyrazil na výzvědy do nedaleké výrobny boilies SPLASH BAITS. Ve speciálu pro odběratele jsem vám dal možnost položit otázky přímo výrobci boilies, aby nám na vaše otázky v tomto díle mohl odpovědět a tak se i stalo…

6C934AA4-8833-45BD-B19B-658D88312B4E

Kromě povídání o boilies a surovinách si prozradíme jednoduchý recept, smícháme a boilies vyrobíme, jednoduše tak, jak byste si ho mohli vyrobit i sami v domácích podmínkách! Určitě to zkuste, není to o nic těžší než těsto na buchtu😂 Vždyť boilies je jen uvařené těsto, ale jak nám Michal Ondráček prozradí, na ingrediencích záleží! Pohodlně se usaďte! Jdeme na to! U tohoto videa jsem se dozvěděl mnoho užitečných informací a nemůžu se dočkat léta! Tak pojďte se mnou na to mrknout! Zdraví vás Kubák a Michal! Petrův ZDAR!🥶😂🎣🍀🤘👍🏻👌🏼✌️

Další videa z mého kanálu najdete buď zde, na mém blogu, nebo na YouTube na mém kanálu Rybaření s Kubákem.

Nejčtenější články

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Skládací kbelík na vodu – skvělá rybářská pomůcka

Skládací nádoba, kbelík, či jinak také vědro na vodu, je chytrá pomůcka pro všechny, co potřebují nabírat vodu i tam, kde je břeh hodně vysoký. Kromě toho jde o velmi skladnou pomůcku pro rybáře, která se vejde i do menšího baťůžku a hlavně, téměř nic neváží. Přitom se může na rybách hodit na kde co.

Sendvič, jako taková nástraha poslední záchrany, do jarní ledové vody

Každý rybář, který zkouší lovit v jarní ledové vodě, ví, že občas je opravdu těžké letargické ryby přimět k záběru. Ovšem existuje několik osvědčených nástrah, které často zajistí úspěšný lov i přes případnou aktuální neochotu ryb spolupracovat při prvních jarních vycházkách k vodě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím