Rybářský rozcestník

Výsledky soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 vyhlášené na webu rybarskyrozcestnik.cz

Právě proběhlo vylosování soutěže vyhlášené na našem webu o 20 lístků na letošní rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Podle pravidel soutěže jsme vylosovali 10 šťastných výherců, jejichž jména najdete v článku. Každý vyhrál po dvou lístcích!

Níže uvedení účastníci naší letošní soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 budou neprodleně informování na jejich chatu na Facebooku. Jakmile nám napíší svůj e-mail, bude jim zasláno vždy po dvou lístcích na rybářský veletrh konaný letos od 20.2 do 23.2.2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výherci letošní soutěže o lístky na FOR FISHING 2020:

  1. Michal Strnad
  2. Roman Hepner
  3. Martin Košař
  4. Petra Gar Dvořáková
  5. Monika Trinerová
  6. Mirek Ranš
  7. Jakub Hajný
  8. Jiří Pešan
  9. Pavel Horák
  10. Jana Sluková

Všem výhercům gratulujeme! Ti co nevyhráli, nesmutněte, třeba se vám povede vyhrát v naší další soutěži.

Link na pravidla soutěže najdete zde: Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 lístků na FOR FISHING 2020!

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím