Rybářský rozcestník

Výsledky soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 vyhlášené na webu rybarskyrozcestnik.cz

Právě proběhlo vylosování soutěže vyhlášené na našem webu o 20 lístků na letošní rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Podle pravidel soutěže jsme vylosovali 10 šťastných výherců, jejichž jména najdete v článku. Každý vyhrál po dvou lístcích!

Níže uvedení účastníci naší letošní soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 budou neprodleně informování na jejich chatu na Facebooku. Jakmile nám napíší svůj e-mail, bude jim zasláno vždy po dvou lístcích na rybářský veletrh konaný letos od 20.2 do 23.2.2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výherci letošní soutěže o lístky na FOR FISHING 2020:

  1. Michal Strnad
  2. Roman Hepner
  3. Martin Košař
  4. Petra Gar Dvořáková
  5. Monika Trinerová
  6. Mirek Ranš
  7. Jakub Hajný
  8. Jiří Pešan
  9. Pavel Horák
  10. Jana Sluková

Všem výhercům gratulujeme! Ti co nevyhráli, nesmutněte, třeba se vám povede vyhrát v naší další soutěži.

Link na pravidla soutěže najdete zde: Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 lístků na FOR FISHING 2020!

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….