Rybářský rozcestník

Výsledky soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 vyhlášené na webu rybarskyrozcestnik.cz

Právě proběhlo vylosování soutěže vyhlášené na našem webu o 20 lístků na letošní rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Podle pravidel soutěže jsme vylosovali 10 šťastných výherců, jejichž jména najdete v článku. Každý vyhrál po dvou lístcích!

Níže uvedení účastníci naší letošní soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 budou neprodleně informování na jejich chatu na Facebooku. Jakmile nám napíší svůj e-mail, bude jim zasláno vždy po dvou lístcích na rybářský veletrh konaný letos od 20.2 do 23.2.2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výherci letošní soutěže o lístky na FOR FISHING 2020:

  1. Michal Strnad
  2. Roman Hepner
  3. Martin Košař
  4. Petra Gar Dvořáková
  5. Monika Trinerová
  6. Mirek Ranš
  7. Jakub Hajný
  8. Jiří Pešan
  9. Pavel Horák
  10. Jana Sluková

Všem výhercům gratulujeme! Ti co nevyhráli, nesmutněte, třeba se vám povede vyhrát v naší další soutěži.

Link na pravidla soutěže najdete zde: Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 lístků na FOR FISHING 2020!

Nejčtenější články

Vaše power banka u vody nestíhá? Pořiďte si bateriový generátor

Kdo k vodě vozí notebook, tablet či nadupaný chytrý telefon, brzy pozná, jak rychle se tato zařízení dokáží vybít. Power banky nám sice dovolí jednou nebo dvakrát naše miláčky nabít, ale co potom, pokud jsme na delší výpravě? A to nemluvím o dobíjení elektromotorů, sonarů, zavážecích loděk, nebo například přenosné chladničky na potraviny.

Dipované nástrahy obalené v ochucené soli

Na zatraktivnění boilies nebo pelet lze, kromě dipů, použít i další atraktor, jako běžnou kuchyňskou sůl. Tu ovšem nejprve dochutíme dalšími složkami tak, aby se nástraha stala pro ryby prostě neodolatelnou.

Chytání ryb před a po bouřce. A co za bouřky?

Asi každý rybář již zažil ty chvíle, kdy mu nad hlavou začaly létat blesky, hřmělo, zvedl se vítr a voda se změnila v běsnící živel. Co v těchto chvílích dělat? Já osobně bych v tento moment byl raději schovaný v autě, nebo dobře zakurtovaném brolíčku. Rozhodně ale není radno hrát si na piráty a přečkat bouřku v loďce. Ani pod stromem není ideální místo, kam se za bouřky schovat.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím