Rybářský rozcestník

Výsledky soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 vyhlášené na webu rybarskyrozcestnik.cz

Právě proběhlo vylosování soutěže vyhlášené na našem webu o 20 lístků na letošní rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Podle pravidel soutěže jsme vylosovali 10 šťastných výherců, jejichž jména najdete v článku. Každý vyhrál po dvou lístcích!

Níže uvedení účastníci naší letošní soutěže o 20 lístků na FOR FISHING 2020 budou neprodleně informování na jejich chatu na Facebooku. Jakmile nám napíší svůj e-mail, bude jim zasláno vždy po dvou lístcích na rybářský veletrh konaný letos od 20.2 do 23.2.2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Výherci letošní soutěže o lístky na FOR FISHING 2020:

  1. Michal Strnad
  2. Roman Hepner
  3. Martin Košař
  4. Petra Gar Dvořáková
  5. Monika Trinerová
  6. Mirek Ranš
  7. Jakub Hajný
  8. Jiří Pešan
  9. Pavel Horák
  10. Jana Sluková

Všem výhercům gratulujeme! Ti co nevyhráli, nesmutněte, třeba se vám povede vyhrát v naší další soutěži.

Link na pravidla soutěže najdete zde: Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 lístků na FOR FISHING 2020!

Nejčtenější články

Lov sumců pomocí tyčové bójky tzv. činky

Lov sumců patří mezi vrcholné rybářské disciplíny, nejen proto, že sumec je velká a chytrá ryba, ale také proto, že bez kvalitního náčiní cíleně nastražit na sumce je hloupost. I u nás se nacházejí kusy velké přes 2 metry a tak vytáhnout takového macka, ještě když se brání, to vyžaduje opravdu dobrou výbavu. Ale pojďme si popovídat o tyčové bójce, šikovné to pomůcce na chytání větších dravců, tedy nejen sumců, ale například i velkých štik.

Matjesy ze sladkovodních ryb – postup přípravy ve fotografii

Matjesy můžeme vyrobit i ze sladkovodních ryb. Vhodné jsou masitější ryby, které mají dostatek masa ve hřbetu, osvědčil se například karas nebo kapr velký do 50 cm.

Rybářská technika chytání – lov přívlačí (vláčka)

Přívlač je rybolovná technika, kdy se snaží rybář přelstít rybu pomocí umělé, nebo přirozené nástrahy (mrtvé rybky) tak, že ji vede cukavými pohyby, snažíce se co nejvíce napodobit zraněnou rybu, případně jiné vodní živočichy, které mají v oblibě dravé ryby. Cíl je jasný, vyprovokovat dravce k útoku a pak po zaseknutí ho vytáhnout z vody.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím