Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 lístků na FOR FISHING 2020!

Letos ke konci února proběhne již 11 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING a to v termínu od 20 do 23.2.2020. Rybářský rozcestník.cz se stal i letos mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v Praze na Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o 20 lístků právě na FOR FISHING 2020. Soutěžit se bude konat na našich stránkách na Facebooku! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Jak vyhrát lístky na FOR FISHING 2020?

Odpověď tedy napište do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku stránky Rybářský rozcestník.cz. V neděli 9.2.2020 v 19:00 zveřejníme na našem webu a také na našich stránkách na Facebooku 10 šťastných výherců! Každému z nich pak pošleme do zprávy na Facebooku info o jejich vítězství a po té, co nám sdělí soukromě ve zprávě na facebooku svůj e-mail, pak pošleme po dvou lístcích na FOR FISHING 2020. Hodně štěstí přeje celá redakce Rybářský rozcestník.cz

Kompletní pravidla soutěže:

  • Soutěž probíhá od zveřejnění na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku dne 3.2.2020 do 9.2.2020 do 18:00 hodin, poté proběhne losování správných odpovědí a v 19:00 vyhlásíme 10 výherců opět na stránkách Rybářský rozcestník.cz na Facebooku. Výherci budou zveřejněni také na našem webu.
  • Vybráni tedy bude 10 výherců, kterým budou zaslány vždy 2 lístky na FOR FISHING 2020. Výherci budou neprodleně po vylosování informování zprávou na Facebooku. Lístky jim budou zaslány v eletronické podobě, jakmile nám pošlou svůj e-mail.
  • Poslat můžete jen jeden komentář, ze soutěže budou vyloučeny všechny duplicitní komentáře!
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku nebo na Slovensku
  • Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí, platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.
  • Provozovatelem soutěže je Langer MediaNet s.r.o., IČO: 04732090

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….