Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 1 den

Dámy a pánové, rybáři a rybářky. Dnes jsme dorazili do Prahy na rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Euforické ráno jsme zvládli a tak v 10.00 hodin jsme mohli přivítat první návštěvníky nejen celého veletrhu, ale i našeho stánku…. Podívejte se na pár fotografií, momentek z prvního dne.

uhabakuka.cz-veletrh-2020-zahájeníkrása-boilies-s-tekutoukrása-novákrása-stánek-zahájeníveletrh-zahájení2020-2veletrh-zahájení2020koljušky-akvárium-veletrh2020akvárium-ČRS

1 den veletrhu FOR FISHING pro nás začal vylepením stánku plakáty a navezením propagačních materiálů. Také jsme letos přivezli na veletrh, kromě triček, samolepek a čepic, také nový rybářský kalendář na rok 2021, který jsme vytiskli ve spolupráci s firmou Tiskárna Baloušek s.r.o.. Snad se vám bud líbit.

Během dne jsme zatím dokázali prošmejdit jen malou část výstavní plochy, protože FOR FISHING je každý rok větší a větší. Jeden den na prolezení všech stánků rozhodně nestačí, zvláště, pokud jste upovídaní stejně, jako já. 🙂

Kde všude jsem byli? Vypíchl bych stánek našich sousedů „UHABAKUKA.cz“ který byl v obležení celý den. Ovšem nebyl jediný stánek, kde se lidé museli probojovávat až k pultu. Například u stánku LUKÁŠE KRÁSY bylo také živo. Nové nástrahy, boilies s tekutým vnitřkem, ale i další, na pohled zvláštní, hranaté nástrahy, které celý tým vyvíjel téměř 3 roky, možná zahájili novou revoluci ve výrobě jak boilies, tak i dalších nástrah. Boilies NUTRIGO, či nástrahy CUC, to jsou nové pochutiny nejen pro kapry, které na stánku najdete.

Na to, že byl dnes všední den, dostavilo se na veletrh opravdu hodně lidí. Není divu. Také jsem nemohl dospat a těšil jsem se na to, jak provětrám peněženku. A že procházením halami peníze z kapes návštěvníků pěkně rychle mizí, to je vám asi jasné. 🙂

A bylo i na co se koukat! Zatím jsem letos nebyl u obřího akvária ale i menší akvárium na stánku ČRS má co nabídnout. Letos si v akváriu svazu plavou například krásné koljušky, ale také úhoři, candáti, kapříci, plotičky, parmy….

Dámy a pánové, nenechte si ani letos utéci rybářský veletrh v Praze Letňanech, slibuji, že je na co koukat a za co utrácet. 🙂 A stavte se i u nás na stánku!

Všechny vás zdraví George!

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím