Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 1 den

Dámy a pánové, rybáři a rybářky. Dnes jsme dorazili do Prahy na rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Euforické ráno jsme zvládli a tak v 10.00 hodin jsme mohli přivítat první návštěvníky nejen celého veletrhu, ale i našeho stánku…. Podívejte se na pár fotografií, momentek z prvního dne.

uhabakuka.cz-veletrh-2020-zahájeníkrása-boilies-s-tekutoukrása-novákrása-stánek-zahájeníveletrh-zahájení2020-2veletrh-zahájení2020koljušky-akvárium-veletrh2020akvárium-ČRS

1 den veletrhu FOR FISHING pro nás začal vylepením stánku plakáty a navezením propagačních materiálů. Také jsme letos přivezli na veletrh, kromě triček, samolepek a čepic, také nový rybářský kalendář na rok 2021, který jsme vytiskli ve spolupráci s firmou Tiskárna Baloušek s.r.o.. Snad se vám bud líbit.

Během dne jsme zatím dokázali prošmejdit jen malou část výstavní plochy, protože FOR FISHING je každý rok větší a větší. Jeden den na prolezení všech stánků rozhodně nestačí, zvláště, pokud jste upovídaní stejně, jako já. 🙂

Kde všude jsem byli? Vypíchl bych stánek našich sousedů „UHABAKUKA.cz“ který byl v obležení celý den. Ovšem nebyl jediný stánek, kde se lidé museli probojovávat až k pultu. Například u stánku LUKÁŠE KRÁSY bylo také živo. Nové nástrahy, boilies s tekutým vnitřkem, ale i další, na pohled zvláštní, hranaté nástrahy, které celý tým vyvíjel téměř 3 roky, možná zahájili novou revoluci ve výrobě jak boilies, tak i dalších nástrah. Boilies NUTRIGO, či nástrahy CUC, to jsou nové pochutiny nejen pro kapry, které na stánku najdete.

Na to, že byl dnes všední den, dostavilo se na veletrh opravdu hodně lidí. Není divu. Také jsem nemohl dospat a těšil jsem se na to, jak provětrám peněženku. A že procházením halami peníze z kapes návštěvníků pěkně rychle mizí, to je vám asi jasné. 🙂

A bylo i na co se koukat! Zatím jsem letos nebyl u obřího akvária ale i menší akvárium na stánku ČRS má co nabídnout. Letos si v akváriu svazu plavou například krásné koljušky, ale také úhoři, candáti, kapříci, plotičky, parmy….

Dámy a pánové, nenechte si ani letos utéci rybářský veletrh v Praze Letňanech, slibuji, že je na co koukat a za co utrácet. 🙂 A stavte se i u nás na stánku!

Všechny vás zdraví George!

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?