Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 1 den

Dámy a pánové, rybáři a rybářky. Dnes jsme dorazili do Prahy na rybářský veletrh FOR FISHING 2020. Euforické ráno jsme zvládli a tak v 10.00 hodin jsme mohli přivítat první návštěvníky nejen celého veletrhu, ale i našeho stánku…. Podívejte se na pár fotografií, momentek z prvního dne.

uhabakuka.cz-veletrh-2020-zahájeníkrása-boilies-s-tekutoukrása-novákrása-stánek-zahájeníveletrh-zahájení2020-2veletrh-zahájení2020koljušky-akvárium-veletrh2020akvárium-ČRS

1 den veletrhu FOR FISHING pro nás začal vylepením stánku plakáty a navezením propagačních materiálů. Také jsme letos přivezli na veletrh, kromě triček, samolepek a čepic, také nový rybářský kalendář na rok 2021, který jsme vytiskli ve spolupráci s firmou Tiskárna Baloušek s.r.o.. Snad se vám bud líbit.

Během dne jsme zatím dokázali prošmejdit jen malou část výstavní plochy, protože FOR FISHING je každý rok větší a větší. Jeden den na prolezení všech stánků rozhodně nestačí, zvláště, pokud jste upovídaní stejně, jako já. 🙂

Kde všude jsem byli? Vypíchl bych stánek našich sousedů „UHABAKUKA.cz“ který byl v obležení celý den. Ovšem nebyl jediný stánek, kde se lidé museli probojovávat až k pultu. Například u stánku LUKÁŠE KRÁSY bylo také živo. Nové nástrahy, boilies s tekutým vnitřkem, ale i další, na pohled zvláštní, hranaté nástrahy, které celý tým vyvíjel téměř 3 roky, možná zahájili novou revoluci ve výrobě jak boilies, tak i dalších nástrah. Boilies NUTRIGO, či nástrahy CUC, to jsou nové pochutiny nejen pro kapry, které na stánku najdete.

Na to, že byl dnes všední den, dostavilo se na veletrh opravdu hodně lidí. Není divu. Také jsem nemohl dospat a těšil jsem se na to, jak provětrám peněženku. A že procházením halami peníze z kapes návštěvníků pěkně rychle mizí, to je vám asi jasné. 🙂

A bylo i na co se koukat! Zatím jsem letos nebyl u obřího akvária ale i menší akvárium na stánku ČRS má co nabídnout. Letos si v akváriu svazu plavou například krásné koljušky, ale také úhoři, candáti, kapříci, plotičky, parmy….

Dámy a pánové, nenechte si ani letos utéci rybářský veletrh v Praze Letňanech, slibuji, že je na co koukat a za co utrácet. 🙂 A stavte se i u nás na stánku!

Všechny vás zdraví George!

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….