Rybářský rozcestník

Užívajte si chvíle pri vode

3.7.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Krmivá HulínAhoj rybárska rodina , koncom mája som vyrazil na víkend opäť k vode. Panovali tropické teploty a aktivita rýb bola takmer na nule . V sobotu večer tesne pred tým než prišla búrka, tak prišla konečne slušná ryba . 82cm a 11,5kg  -boilies karibik opäť nesklamalo . Po búrke ktorá trvala od 18 hodín do 1 do rána začala kaprie aktivita veľmi stúpať . Po desiatej hodine som začal baliť . Dovtedy som stihol ešte chytiť asi 10 kaprov . Kapry už boli ale menších proporcií , ale aj za ne som bol veľmi rád .  Ostatným zachutila príchuť Belachan syr s Popkou Calypso , krill kalmár a už spomínaný karibik . Na tejto výprave ma sprevádzal kamarát Pepa ktorý si zdvihol na calypso osobák kaprom cez 12kg . Na návštevu prišiel tiež kamarát Miro ktorému sa  podaril jeden menší dorastenec .  Užívajte si chvíle pri vode a nech sa darí .

 

ZA CT KRMIVÁ HULÍN JIŘÍ Ambroz

 

Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín
Krmivá Hulín

Príspevok Užívajte si chvíle pri vode zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.