Rybářský rozcestník

MK 02/2017

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: [email protected], rádi vaše RRS zdarma přidáme!
MK 02/2017

Štítky:

Vážení čtenáři,

je neuvěřitelné, jak čas letí. Zatím co podzimní sezóna skončila, alespoň v mých očích poměrně nedávno, tak už tu máme únor. Únor je takovým posledním, klasickým zimním měsícem a v březnu už nám s velkou pravděpodobností začne regulérní sezóna nová – 2017! Do té nás již tradičně doprovodí rybářské veletrhy. Magazín Kapr letos potkáte především v Praze na veletrhu For Fishing 2017 (16.2. – 19.2.2017), osobně se můžeme setkat i na Fishing show v Trenčíně (3.3. – 5.3.2017) a s velkou pravděpodobností také na výstavě v Brně (23.3. – 26.3. 2017).

S pražskou výstavou For Fishing se pojí i dárek všem držitelům předplatného magazínu Kapr. Každý nalezne v tomto únorovém vydání vstupenku zdarma. Věřím, že Vám udělá radost a třeba se na místě setkáme a prohodíme pár slov. Sám jsem zvědavý, kam se populární akce zase posunuly. U pražské výstavy (která je dle mého na špičkové úrovni) jsou hranice, kam až ji lze posunou, vylepšit, poměrně otevřené. Trenčínský veletrh je možná malinko limitován místem, ale na druhou stranu, je zde nádherná, domácká atmosféra, na kterou se každý rok těším. Trochu v závěsu zůstávala v posledních letech brněnská událost, ale nechme se překvapit. Všude má člověk šanci osahat si řadu novinek a nejen ty. Samozřejmostí jsou špičkové přednášky, výstavy jsou také místem setkání, často se tu sejdou lovci z celé republiky, kteří se jinak během roku třeba ani nepotkají. Dalším velkým lákadlem je, že se můžete potkat se špičkovými rybáři nejen z ČR, ale vlastně z celé Evropy. Můžete podebatovat, nechat si poradit, dostat inspiraci… Nesmím zapomínat na atmosféru, která veletrhy doprovází. Tu tvoří především návštěvníci. Je zajímavé, že zde většinou rychle utichají známé „klávesnicové“ války, které jinak neberou konce. Je velká škoda, že ono usmíření, většinou nevydrží déle, myslím, že by u vody bylo leckdy mnohem příjemněji.

Články MK 02/2017 naposled přidané MAGAZÍN KAPR.

Nejčtenější články

Rybářský rozcestník.cz vyhlašuje soutěž o 20 vstupenek na FOR FISHING 2024!

15 ročník mezinárodního rybářského veletrhu FOR FISHING je za rohem. Koná se v termínu od 22. do 25. února 2024. Jsme rádi, že i letos se Rybářský rozcestník.cz stal mediálním partnerem této největší tuzemské akce pro rybáře konané kde jinde, než v areálu PVA v Praze v Letňanech. U příležitosti tohoto rybářského svátku vyhlašujeme soutěž o vstupenky na FOR FISHING 2024. Soutěž se bude konat na našich stránkách na Facebooku a to od 7.2. od 18:00 do 16.2.2024 do 18:00! Bližší podmínky soutěže se dozvíte po otevření tohoto článku.

Veletrh FOR FISHING uvítá první návštěvníky už ve čtvrtek 22. února 2024

Svátek všech rybářů a rybářek se nezadržitelně blíží, vystavovatelé už pomalu balí žhavé novinky, které na veletrhu představí, rybářské osobnosti dokončují přípravu svých přednášek, obří akvárko už je připraveno na výstavišti. Na co se můžete na veletrhu těšit a co byste si neměli nechat ujít?

Pozvánka na závody mládeže v RT do Příbrami

MO Příbram zve na náborové halové závody v rybolovné technice určené dětem a juniorům, které se konají 2. 3. 2024 v místní sportovní hale.