Rybářský rozcestník

KKS 02/2016

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

Vážení čtenáři,

jak se již stalo tradicí, únor je měsíce rybářských přednášek, setkání a v především velkých výstav. Zima je jediným obdobím v roce, kdy je na tyto aktivity spousta času. Přeci jen přes rok chce většina z nás věnovat tolik drahocenný čas rybaření a dalším aktivitám, spojených s příznivými teplotami. Velké výstavy mají pro mne osobně velké kouzlo. První co se mi vybaví a jsem si jistý, že nejsem sám, je typická vůně velkých hal. Mísí se tu vůně různých druhů krmení s dalšími rybářskými výrobky, které při rybaření tolik potřebujeme. To je jen takový první vjem, na který se nabalují příjemná setkání, doplnění zásob na novou sezónu a spousta inspirace z přednáškového pódia.

V letošním měsíci máte možnost se vidět s naší redakcí, především na výstavě For Fishing v Praze (11.2.-14.2. 2016) a Fishing show v Trenčíně (19.2.-21.2. 2016) na Slovensku. Připomenu opět, že máme připraveno spoustu zajímavých věcí a především jsme si pro nové předplatile na pražské výstavě připravili speciální akci, která platí od 1.2. do 14.2., tedy do posledního dne výstavy For Fishing. Ke každému novému předplatnému, které bude objednáno v tomto období, dostane každý 1kg boilies z produkce Tomáše Blažka v hodnotě zhruba 400,- kč. To bude připraveno právě v naší expozici, která právě teď získává svou podobu. Myslím si, že získat k předplatnému i pytlík kvalitních nástrah, od jednoho z našich nejúspěšnějších kaprařů, rozhodně stojí za to.

O pražskou výstavu For Fishing je tradičně obrovský zájem, tudíž bych Vás rád informoval o možnosti, jak se vyhnout nepříjemným frontám, které se především o exponovaných víkendech tvořily. Již v prosinci spustila společnost ABF prodej vstupenek přes portál Ticketstream. Návštěvníci se dovnitř poté dostanou vchodem pouze pro držitele této vstupenky.

Velice se těším i do Trenčína, výstava pořádaná Ivanem Fabiánem se těší čím dál větší oblibě a loni v některých hodinách doslova praskala ve švech. Bylo také proč, akce je perfektně zorganizovaná a návštěvníci se tu opravdu nenudí. Je to pro nás jedna z mála šancí pohovořit o magazínu s našimi slovenskými kolegy. Budu moc rád, pokud se na některé z akcí uvidíme a prohodíme minimálně pár slov.

Články KKS 02/2016 naposled přidané KAPR A KAPŘÍ SVĚT.

Nejčtenější články

Jak jednoduše opláchnout nafukovací člun

Kdo vozí k vodě nafukovací čluny, moc dobře ví, jak moc po vytažení z vody jsou špinavé, zvláště, pokud je rybář u vody déle a zažije nějakou tu bouřku. Hlavně na řekách se na spodní straně člunu usazuje kde co. A pokud zaprší, či parkujeme s člunem pod stromy, ani vnitřek člunu nebývá neposkvrněný. Kdo by pak chtěl vozit tuto hrubou špínu domů? 🙂

Co vše lze nastražit na přívěs háčku

Kromě klasického boilies, případně pelet lze na přívěs háčku nastražit kde co. Od červů, žížal, ale i jiné živé havěti také různě upravené pečivo, listy, květy či snítky trav nebo rákosu, ale také ovoce. A to nemluvím o sýrech a různých dalších dobrotách, co si rybář odtrhne u huby, aby zvýšil svoji šanci chytit nějakou tu pěknou rybu.

Bonduelle Gold Chilli – kukuřice nejen do chladné podzimní vody

Zkušeným rybářům asi nemusím vysvětlovat, že právě nakládaná kukuřice Bonduelle nejlépe přemlouvá kaprovité ryby k záběru a to jak bílou rybu, tak i kapry a amury. Ale už jste vyzkoušeli chytat ryby na Bonduelle Gold Chilli, tedy ostrou variantu této nakládané kukuřice?