Rybářský rozcestník

Korková PopUp falešná nástraha na sumce

Díky korku v sestavě pelet na přívěsu háčku můžeme i sumčí návazec s peletami postavit tzv. „na panáčka“, jako se to dělá při chytání kaprů s boilies koulemi.

korek

I u sumců nám jde o to, aby ryba naši nástrahu na háčku, nebo v tomto případě, na přívěsu háčku nepřehlédla. Stačí kousek korku umístit na konec sestavy pelet a máme takovou PopUp falešnou peletu.

Kousek korku a korková PopUp falešná nástraha je na světě…

Při chytání sumců na položenou na pelety je toto jedna z možností, jak sumce zaujmout. Rozhodně stojí tato vychytávka za vyzkoušení!

Návod na jednoduchou montáž na sumce s přívěsnou smyčkou najdete zde: Jednoduchý návazec na sumce s háčkem a přívěsovou smyčkou

Text i foto: Jiří Langer, Rybářský rozcestník.cz

Nejčtenější články

Od 12.4. mohou rybáři chytat ryby po celou povolenou denní dobu lovu

Díky ukončení nouzového stavu si rybáři oddechnou, konečně mohou opět vyrazit na výpravy i mimo svůj okres, kde mají trvalé bydliště, stejně tak strávit u vody celý čas, co jim umožňuje rybářský zákon.

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím