Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 2 den

A máme za sebou druhý den na FOR FISHING 2020. Na našem stánku nás navštívilo hodně kamarádů, ale i několik fanoušků a dokonce i dva kolegové z webů, které propagujeme díky našemu generátoru RSS kanálu. Zdravíme tímto blogera RYBO.cz a šéfredaktora webu NAFEEDER.cz!

obchodstánek-zboží-forfishing2020-2sensas-forfishing2020novinkalodějetloděthule-spaníamurštikatilápie-akváriumobčerstvení-forfishing2020-4občerstvení-forfishing2020-2občerstvení-forfishing2020-3

Od 10 hodiny bylo možné i dnes navštívit haly rybářského veletrhu FOR FIEHING 2020 v Letňanech. A že bylo na co koukat a za co utrácet! 🙂 Rozhodně neváhejte a navštivte veletrh v Praze v Letňanech buď zítra, nebo ještě v neděli. Určitě si vyberete. My jsme dnes šmejdili ve všech halách veletrhu a snažili se žádný stánek nevynechat. Ale je to nadlidský úkol. Je toho tolik, na co koukat.

Nabízíme vám tímto opět několik momentek – fotografií z letošního veletrhu FOR FISHING, konkrétně z dnešního, tedy pátečního dne. Tady jsou.

A co nějaké ryby, máme další fotografie z akvárií, kterých je letos na veletrhu několik.

Poznáte všechny?  🙂 Někdo možná nezná poslední rybu, Tilápii nilskou…

Mimochodem, pokud vyrazíte na FOR FISHING, rozhodně hlady nezemřete! Občerstvit se dá jak venku na stáncích, tak v bufetu uvnitř. A stánky s dobrou kávou tu mají taky.

Videí máme několik, ale musíme je teprve zpracovat a tak se na ně těšte, do pondělí je začneme publikovat na YOU TUBE i u nás na webu.

Tak zítra zvedněte zadky a hurá do Prahy do Letňan! FOR FISHING 2020 tu pro vás bude ještě 2 dny!

George, Rybářský rozcestník.cz

Nejčtenější články

Lov candátů na feeder

Ano, chytat s feederovým prutem můžeme téměř vše, tedy i dravce, jako úhoře, menší sumce, nebo candáty a to jak na stojatých, tak tekoucích vodách. Ani nemusíme kupovat extra pruty či navijáky, pro chytání dravců nám postačí delší feederový prut, s kterým běžně chytáme i bílou rybu.

Podzimní jednodenní lov kaprů

Někteří z nás se nemohou utrhnout na více dnů k vodě a tak jedno, nebo dvojdenní výpravy jsou jedinou možností, jak si pěkně zachytat. A i když podzim bývá na úlovek štědrý, přeci jenom to chce trochu zkušeností, aby si člověk povodil na prutu pár pěkných kapříků. Asi nejdůležitější je si vybrat to pravé místo, naložit do auta to správné krmení, místo vhodně rozkrmit a nahodit vyzkoušenou montáž s nástrahou, která bude rybám chutnat. 🙂

Dva roky na rybách s mini karavanem

V loni na jaře jsem si pořídil skříňový přívěs Mini Cargo TF 4 S PLUS 750 kg. Jde o přívěs, který se přímo nabízí k přestavbě na mini karavan. Vzhledem k tomu, že byl nejlevnější na trhu, koupil jsem ho a začal používat jako obytný domeček na kolečkách právě na mých delších výpravách k vodě. A dnes nelituji této koupi, ba naopak! Přizpůsobil jsem si ho na dlouhé výpravy a dnes si život u vody bez něj už neumím představit.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím