Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 2 den

A máme za sebou druhý den na FOR FISHING 2020. Na našem stánku nás navštívilo hodně kamarádů, ale i několik fanoušků a dokonce i dva kolegové z webů, které propagujeme díky našemu generátoru RSS kanálu. Zdravíme tímto blogera RYBO.cz a šéfredaktora webu NAFEEDER.cz!

obchodstánek-zboží-forfishing2020-2sensas-forfishing2020novinkalodějetloděthule-spaníamurštikatilápie-akváriumobčerstvení-forfishing2020-4občerstvení-forfishing2020-2občerstvení-forfishing2020-3

Od 10 hodiny bylo možné i dnes navštívit haly rybářského veletrhu FOR FIEHING 2020 v Letňanech. A že bylo na co koukat a za co utrácet! 🙂 Rozhodně neváhejte a navštivte veletrh v Praze v Letňanech buď zítra, nebo ještě v neděli. Určitě si vyberete. My jsme dnes šmejdili ve všech halách veletrhu a snažili se žádný stánek nevynechat. Ale je to nadlidský úkol. Je toho tolik, na co koukat.

Nabízíme vám tímto opět několik momentek – fotografií z letošního veletrhu FOR FISHING, konkrétně z dnešního, tedy pátečního dne. Tady jsou.

A co nějaké ryby, máme další fotografie z akvárií, kterých je letos na veletrhu několik.

Poznáte všechny?  🙂 Někdo možná nezná poslední rybu, Tilápii nilskou…

Mimochodem, pokud vyrazíte na FOR FISHING, rozhodně hlady nezemřete! Občerstvit se dá jak venku na stáncích, tak v bufetu uvnitř. A stánky s dobrou kávou tu mají taky.

Videí máme několik, ale musíme je teprve zpracovat a tak se na ně těšte, do pondělí je začneme publikovat na YOU TUBE i u nás na webu.

Tak zítra zvedněte zadky a hurá do Prahy do Letňan! FOR FISHING 2020 tu pro vás bude ještě 2 dny!

George, Rybářský rozcestník.cz

Nejčtenější články

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže

Český rybářský svaz, z. s., Západočeský územní svaz, odbor RT ve spolupráci s ČRS, z.s., místní organizací Nepomuk pořádají Územní halový přebor v rybolovné technice mládeže podzimní kolo….