Rybářský rozcestník

Rybářský rozcestník.cz na rybářském veletrhu FOR FISHING 2020 – 2 den

A máme za sebou druhý den na FOR FISHING 2020. Na našem stánku nás navštívilo hodně kamarádů, ale i několik fanoušků a dokonce i dva kolegové z webů, které propagujeme díky našemu generátoru RSS kanálu. Zdravíme tímto blogera RYBO.cz a šéfredaktora webu NAFEEDER.cz!

obchodstánek-zboží-forfishing2020-2sensas-forfishing2020novinkalodějetloděthule-spaníamurštikatilápie-akváriumobčerstvení-forfishing2020-4občerstvení-forfishing2020-2občerstvení-forfishing2020-3

Od 10 hodiny bylo možné i dnes navštívit haly rybářského veletrhu FOR FIEHING 2020 v Letňanech. A že bylo na co koukat a za co utrácet! 🙂 Rozhodně neváhejte a navštivte veletrh v Praze v Letňanech buď zítra, nebo ještě v neděli. Určitě si vyberete. My jsme dnes šmejdili ve všech halách veletrhu a snažili se žádný stánek nevynechat. Ale je to nadlidský úkol. Je toho tolik, na co koukat.

Nabízíme vám tímto opět několik momentek – fotografií z letošního veletrhu FOR FISHING, konkrétně z dnešního, tedy pátečního dne. Tady jsou.

A co nějaké ryby, máme další fotografie z akvárií, kterých je letos na veletrhu několik.

Poznáte všechny?  🙂 Někdo možná nezná poslední rybu, Tilápii nilskou…

Mimochodem, pokud vyrazíte na FOR FISHING, rozhodně hlady nezemřete! Občerstvit se dá jak venku na stáncích, tak v bufetu uvnitř. A stánky s dobrou kávou tu mají taky.

Videí máme několik, ale musíme je teprve zpracovat a tak se na ně těšte, do pondělí je začneme publikovat na YOU TUBE i u nás na webu.

Tak zítra zvedněte zadky a hurá do Prahy do Letňan! FOR FISHING 2020 tu pro vás bude ještě 2 dny!

George, Rybářský rozcestník.cz

Nejčtenější články

Swinger nahrazený kolíčkem na prádlo a gumou

Nahradit rozbitý swinger kolíčkem na prádlo a gumou napadlo mého kamaráda poměrně nedávno. V nouzi si prostě rybář musí umět poradit. Ovšem všechny nás šokovalo, že celý systém pak fungoval lépe, jako s klasickým swingerem.

Hák na zajištění prutu

Občas za to ryby umějí pěkně vzít, zvláště ty větší. Pak nezbývá, než být nachystaný, sedět u prutů a stihnout okamžitě zareagovat. Ovšem hlavně při delších výpravách být stále ve střehu prostě není možné. Pak se hodí mít pruty pěkně zajištěné, aby ryby neměli šanci je stáhnout do vody.

Velké sousto z kukuřice pro větší kapry

Velké sousto vyselektuje drobnější ryby a tak záběr přijde jen od většího kusu. To docílíme použitím více kukuřic najednou napíchnutých na přívěs háčku s očkem uvázaného pomocí bezuzlového vázání …

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím