Rybářský rozcestník

WCC 2016 odstartovalo! Podívejte se, kde chytají české týmy! Kdo má největší šanci na vítězství?

12.9.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
WCC 2016 odstartovalo! Podívejte se, kde chytají české týmy! Kdo má největší šanci na vítězství?

Štítky:

Rybářský závod WCC 2016 na Nových Mlýnech odstartoval. Týmy ostřílených kaprařů se ovšem nyní musí poprat s nekonečnou vodní plochou, anebo s extrémním horkem. Celá veřejnost je napjatá! Komu se povede ulovit první rybu? Kdo se po prvním dni dostane do vedení? A jak si mezi těžkou konkurencí povedou české týmy?

Nejčtenější články

Jak na úhoře s feederovým prutem

Ten, kdo propadl chytání na feeder, si rozhodně rád zkusí s tímto prutem i lov úhořů. Feeder je k chytání úhořů stejně dobrý, jako klasické pruty na položenou. Jen se musí vědět, jak na to!

Druhy ryb doporučené k uzení

Následující seznam představuje stručný přehled nejběžnějších druhů ryb vhodných k uzení, které si můžete sami chytit, nebo také koupit v obchodech. Samozřejmě existuje ještě mnoho dalších druhů, které lze rovněž použít k uzení.

Lov kaprů i jiných bílých ryb ve větším proudu

Asi většina zkušenějších rybářů mě dá zapravdu, že chytání ryb ve stojaté vodě je o něco málo jednodušší, než lov ryb v proudné vodě. Ovšem tento článek chci věnovat především lovu bílých ryb v silnějších proudech, tedy všude tam, kde je větší proud, díky kterému musíme změnit nejen samotnou taktiku lovu, ale i přizpůsobit montáže a vlastně skoro celou rybářskou výbavu.