Rybářský rozcestník

Na dovolenke

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
Na dovolenke

Štítky:

Na dovolenke

Je leto a človek trávi väčšinu svojho voľného času na brehoch vôd rád. Ale teraz sa mi skrátka veľmi nechce. Pri vode je oveľa viac ľudí ako v inom období a nájsť si pokoj na rybolov je skoro nemožné. Nehľadiac na to, aká veľká lodná premávka na vode je. V tomto období vyčkávam, odpočívam a teším sa, keď všetkým dovolenky skončia a pri vode bude zase voľnejšie.

Na dovolenke 03

Samozrejme to by som ani nebol ja, aby som celý čas vydržal neloviť, a k vode som sa nedošiel pozrieť.

Na dovolenke 01Pri vode som strávil niekoľko dní a tiež sa mi nejakých kapríkov podarilo prehovoriť k záberu. Na moje prekvapenie ich bolo celkom dosť, síce menšie veľkosti, ale aspoň som sa nenudil.

 

Masívnejšie kŕmim naboosterovaným boilies N1 a parádne to fungovalo. Z toho miesta mi prišla najväčšia ryba výpravy a samozrejme na N1 s Popkou Pinky. Druhý prút som nahadzoval do plytších partií a prikrmoval Salmon Infinity. Tiež toto miesto dobre fungovalo, ale bolo zrejmé, že sa v tejto oblasti nachádzajú menší jedinci, ale ako som hovoril, aspoň bola zábava a jeden fotkový sa na Salmona s Popkou Stinky nechal prehovoriť.

n1pinkysalmonstinky

Od vody odchádzam spokojný s dobrou náladou a nabitý energiou na zvyšok dovolenky.

Za Infinity Team Tomáš ,, Lassmy “Lassmann

Príspevok Na dovolenke zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky? – Výsledky ankety!

Nedávno jsme ukončili hlasování v naší anketě s otázkou: „Mělo by se v Česku zakázat chytat na živé nástražní rybky?“ Hlasovalo celkem 3574 čtenářů a poměrně jasně se vyjádřili proti případnému zákazu lovu na živé nástražní rybky na svazových, ale i soukromých vodách v Česku.

Kam v létě za rybařením – tipy na výlety s celou rodinou

Léto je ideální dobou pro to, trávit většinu času s rodinou nebo partou přátel poblíž vody. Rybářům se pak už jen nabízí možnost spojit příjemné s užitečným, vzít své nejbližší za dobrodružstvím a ukázat jim v čem tkví kouzlo rybaření. Která místa v Čechách jsou pro rodiny či větší partu lidí ty nejlepší?

Kde vzít masné červy, když je rybář zapomene doma

Masní červi rozhodně patří mezi nejoblíbenější nástrahu především plavačkářů, ale i rybářů chytající například s feederovými pruty. Právě na menší ryby jde o dokonalou nástrahu. Ovšem co si počít, když je zapomeneme doma?