Rybářský rozcestník

Konečne prišla zmena počasia

27.7.2016
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!

Štítky:

MikbaitsKonečne prišla zmena počasia a mne zrovna vyšlo 2 denné voľno. Takže hneď po nočnej som nahádzal všetko potrebné do auta a vyrazil k vode, vyzbrojený s G2 a G4 v 24mm. Po príchode som rozkrmil 2 miesta, jedno pod vetvami druhé na voľnej vode. Na každé som namrskal pol kg guličiek. Po nahodení začalo čakanie a ja spokojne som driemal a užíval si po pracovný odpočinok. :) Celý deň aj celú noc sa nič nedialo až na druhý deň ráno sa mi rozbehol prút s G2. Nééé: / hneď po zdvihnutí prútu som vedel čo je na druhom konci. Zase ten rúra. Lysec ktorého som chytil už Xkrát. Ryba krásna ale prečo je tak tupá nechápem. Fotil som ho naposledy, teraz už jedine až bude mať 15+. : D Po ňom na druhý prút prišiel pekný šupík a hneď po nahodení to znova vyšlo, ale ryba sa po pár otočkách cievky vypla. Stane sa. :) Výpravičku zakončil nádherný žltý lysček, ktorý zrejme ešte nebol chytený. Mal úplne zdravú papuľku a urobil mi veľkú radosť. :)

Prajem krásne chvíle pri vode s pozdravom Luděk Štangl

 

Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits
Mikbaits

Príspevok Konečne prišla zmena počasia zobrazený najskôr Rybolov nás baví.

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.

Pečivo v zátěži

I když jde o takovou „blbůstku“, často mě právě takto vytuněná zátěž přinesla záběr. Pečivo, umístěné v oku olova, umí nalákat k háčku pěkné ryby včetně kaprů. A pokud nemáte po ruce kus rohlíku či chleba, zkuste zátěž naládovat například kouskem obalovací pasty.