Rybářský rozcestník

FANTASTICKÉ RYBÁŘSKÉ VIDEO: Potápěči natočili nádherné úhoře pod vodou! Tohle vám vyrazí dech!

22.6.2016 •
Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
FANTASTICKÉ RYBÁŘSKÉ VIDEO: Potápěči natočili nádherné úhoře pod vodou! Tohle vám vyrazí dech!

Štítky:

Nádherné video, na kterém můžeme vidět chování úhořů pod vodou, natočili potápěči na jezeře Barbora. A před touto prací musíme skutečně smeknout! Jedná se o krásné a ojedinělé video, ve kterém si můžeme prohlédnout úhoře v jejich přirozeném prostředí. Odborný výklad o životě úhoře je už jenom chutnou třešničkou na dortu. Tohle se opravdu povedlo!

Nejčtenější články

NONSTOP revíry 2021 – revíry, na kterých lze chytat 24 hodin

Oblíbenost nonstop revíru u rybářů každým rokem stoupá a není divu. Každý zkušený rybář ví, že právě v nočních hodinách může přijít opravdový trofejní úlovek. Ovšem revíry, kde se může chytat 24 hodin má každý kraj jen několik. Tady je jejich seznam.

Jak správně namotat vlasec či pletenku na naviják

I když jde o článek pro začínající rybáře, ze zkušenosti vím, že i mnoho rybářů, co chytají již mnoho let, neumí správně namotat vlasec či pletenku na cívku navijáku. Existuje totiž pár důležitých kroků, jak správně na to a neměl by se ani jeden z nich podcenit či dokonce vynechat.

Nové method feeder formičky

Na rybářském trhu se objevily nové method feeder formičky na plnění method feeder krmítek. V čem jsou nové? Tyto formičky ve tvaru „skořápky“ se jednoduše používají, jejich naplnění je rychlé a vyprázdnění ještě rychlejší především díky otevírání v podélné ose formičky.