Rybářský rozcestník

DANIEL WOJKOWSKI – DVANÁCT HODIN TESTOVÁNÍ

Náš rozcestník, tedy přesně generátor RSS kanálů, vám nabízí články z mnoha českých rybářských webů. Díky rozcestníku tak máte na jednom místě ty nejzajímavější rybářské články, ale i další informace z rybářského světa... Pokud jste majitelem rybářského webu a váš RSS kanál zde není, stačí nám poslat info na e­mail: rybarskyrozcestnik@seznam.cz, rádi vaše RRS zdarma přidáme!
DANIEL WOJKOWSKI – DVANÁCT HODIN TESTOVÁNÍ

Štítky:

Využili jsme posledních teplých dní a vyrazili na pár hodin k vodě. S sebou jsme si vzali připravované novinky na rok 2019. Večer před samotným lovem jsme naházeli na naše lovná místa asi třicet kuliček a druhý den odpoledne vyrazili na ně… Počet záběrů nás za tak krátkou vycházku k vodě velmi…

Nejčtenější články

Rybářská křížovka – sladkovodní i mořské ryby

Máme pro vás novinku z naší redakce, rybářskou křížovku. Vyzkoušejte si, jestli se vám podaří vyluštit všechny názvy ryb, co jsem do křížovky vložili. Jde o zkrácené názvy jak sladkovodních tak mořských ryb. Tak hurá, pusťte se do luštění.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?