Rybářský rozcestník

Rýžová pasta s ořechovou příchutí

Před zahájením lovu zakrmíme a během lovu mírně prokrmujeme částí pasty.

 • 100 g rýže
 • 200 g arašídové moučky
 • 150 g strouhanky
 • 150 g konopné moučky
 • voda
 • Příprava

  1. Do hrnce nasypeme rýži, zalijeme ji vodou tak, aby vody bylo dvakrát tolik, co rýže, vaříme tak dlouho, až se rýže mírně rozvaří, tedy asi 25-30 minut
  2. Rýžovou hmotu v hrnci případně rozředíme vodou, musí nám vzniknout hustá rýžová kaše
  3. Přidáme arašídovou a konopnou moučku, také strouhanku, vše společně prohněteme v lepivou pastu
  4. Pastu dáme do vhodné nádoby s víčkem.

  Nejčtenější články

  Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

  Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

  Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

  Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

  Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

  Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.