Rybářský rozcestník

Pozvánka na závod O pohár předsedy SÚS dětí a mládeže

ČRS, z. s., Středočeský územní svaz pořádá pro děti a mládež 8. ročník závodu „O pohár předsedy SÚS“, který se koná 14. 5. 2023 na vodní ploše Písková Lhota. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly….

Závodí se ve dvou kategoriích: do 15 let a 15 – 18 let.

Rezervace je spuštěna do 5. 5. 2023 na e-mailu: [email protected]. Startovné se neplatí!

Na pískovně se bude moci na hlavní pláži bivakovat a stanovat již od soboty (13. 5.), karavany smí parkovat na vyhrazených místech, parkování vozidel pouze na vyznačených odstavných plochách.

Pro děti, které již přijedou v sobotu, je připravena večeře a nedělní snídaně zdarma, takže bude o ně postaráno. Abychom vše mohli zajistit, podmínkou je, že rodiče či vedoucí kroužků musí děti do závodu přihlásit na výše uvedený e-mail a v přihlášce uvedou jméno a příjmení dítěte, datum narození a MO (pokud je dítě členem), a zda bude na pískovně nocovat a má zájem o večeři a snídani. Kdo tak do 5. 5. 2023 neučiní, může v sobotu přijet a přenocovat, ale již bez večeře a snídaně.

Během závodu děti obdrží svačinu včetně pitého režimu.

Závodu se mohou účastnit i neorganizované děti.

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1997/pozvanka-na-zavod-o-pohar-predsedy-sus-deti-a-mladeze

Nejčtenější články

Oheň u vody? Chovejte se jako kluci z knížek pana Foglara!

Kamkoliv přijedu na oblíbené rybářské místo, obvykle najdu zbytky ohniště a to většinou na nejméně vhodném místě. Když pak pominu českou legislativu a fakt, že například oheň se nesmí rozdělávat blíže jak 50 metrů od lesa, na místech se vzrostlým porostem, tedy i na louce nebo na strništi, za silného větru a podobně, divím se, kolik rybářů na tyto pravidla kašle.

Chcete se seznámit u vody na rybách? Na Fecebooku lze najít dokonce dvě rybářské seznamky!

Pokud hledáte svou životní lásku, nebo jen kamarádku či parťáka na ryby, lze na Facebooku sledovat jednu ze dvou rybářských seznamek. Třeba právě tam poznáte toho správného parťáka na ryby a je jedno, zda to bude kamarád či kamarádka či budoucí přítel či přítelkyně. Každopádně jde o skvělou možnost, jak se seznámit, aby jste u vody na rybách mohli sdílet své zážitky i s někým druhým.

Nová rubrika na našem webu: Karavan fishing – nejen po Česku s postelí na kolečkách na rybách

Na našem webu Rybářský rozcestník.cz jsme pro všechny milovníky rybaření a karavaningu vytvořili novou rubriku! Jde o články jak pro začínající rybáře, co si sebou na rybářské výpravy vozí postel na kolečkách, tak i pro zkušené pardy, co si rybaření s „bydlíkem“ užívají již léta.