Rybářský rozcestník

Pozvánka na závod O pohár předsedy SÚS dospělých

ČRS, z. s., Středočeský územní svaz zve dospělé rybáře a rybářky na 8. ročník závodu „O pohár předsedy SÚS“, který se koná 13. 5. 2023 na vodní ploše Písková Lhota. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly.

Rezervace je spuštěna do 5. 5. 2023 na e-mailu: [email protected].

V přihlášce uvádějte: jméno, příjmení, místní organizaci, rok narození.

Podmínky rezervace:

– zaplacené startovné ve výši 400 Kč na transparentní účet Fondu na nákup vodních ploch: č.ú. 115-8444200237/0100, poté bude potvrzena rezervace

– v.s.: datum narození

– zpráva pro příjemce: jméno a příjmeni závodníka

Závodníci s rezervací se musí dostavit k prezenci v den závodu do 07.00 hod.

Startovné je stanoveno na částku 400 Kč/osobu (zbytek volných závodních míst k dispozici ráno v den závodu, startovné na místě 500 Kč), v ceně je občerstvení + 1 nápoj.

Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny. Závodních míst je 150.

I letos lze přijet již v pátek a využít čas k neformálnímu setkání s vedením SÚS.

Více zde: https://www.crs-sus.cz/1/1996/pozvanka-na-zavod-o-pohar-predsedy-sus-dospelych

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!