Rybářský rozcestník

Feederová krmítka s křidélky nejen do bahna

Chytání na revírech s bahnitým dnem má svá úskalí i při použití feederových prutů. Právě při chytání na položenou může bahno znemožnit vůbec něco ulovit i díky nevhodně zvolenému typu krmítka. A jaké feederová krmítka se tedy vlastně hodí do bahna? Ale v tomto článku se dozvíte více! Například to, proč mají krmítka křidélka.

feederovánavazec-method-vazky-bahno2plastová

Na bahnitá dna musíme používat lehká, ale přitom tvarem objemná, krmítka. Skvělá jsou ta žebrová. U košíčkových feederových krmítek pak volíme ta, co opět méně váží ale jsou přitom robustnější.

Poslední dobou se mě do ruk dostaly krmítka z plastu, která mě osobně připadají jako ideální krmítka na bahnité dno. A díky jejich stabilizačním křidélkům umožňujícím přesné hody feederem do stejného místa a zároveň snadnější vytažení tohoto krmítka z vody, lze s těmito krmítky dosáhnout opravdu skvělých výsledků při chytání ryb a to nejen na bahnitém dně.

Plastová feeder krmítka se stabilizačními křidélky….

TIP na další článek k tématu „bahno“ a „feeder“: Chytání s method feeder krmítkem na bahnitém dně a ve vázkách

Text i foto: Jiří Langer, ReceptyOnLine.cz

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím