Rybářský rozcestník

Fizz aktivátor – atraktor vytvářející mrak kolem rybářských návnad

Fizz aktivátory se vyrábí ve formě tabletek, které se vkládají například do PVA materiálů, zamačkávají se do krmítek, nebo jen jednoduše přidávají do krmných směsí. Po vhození tablet do vody kalí prostor kolem sebe a ryby lákají pachovou a mrakující barevnou stopou.

fizz-aktivator-tablety3fizz-aktivator-tablety4fizz-aktivator-tablety5fizzfizz

Tyto tablety připomínají různé šumící tablety používané v lékařství nebo gastronomii. Kdo by neznal totalitní šumák! A podobně pracují i Fizz aktivátory – tabletky pro rybáře na zatraktivnění rybářských návnad. Ty po vhození do vody vytvářejí mikro vibrace a scénický barevný mrak kolem návnady, která láká ryby i z větších vzdáleností. Esence, vznášející se kolem návnady, zvyšuje apetit ryb.

Fizz aktivátor tablety

Tablety Fizz aktivátor se dají koupit v 8 příchutích a 3 velikostech 9-12-20 mm, s různými aktivními látkami, barvami a rozpouštěcí dobou od 5 až 10 minut.

Text i foto: Jiří Langer

Nejčtenější články

Fishsurfing Tržiště – vyhledávač rybářských potřeb

Ztrácíte se v nepřeberné nabídce rybářských eshopů? Hesla jako „nejlepší“, „nejlevnější“, „sleva“ a „akce“ vám zní povědomě? Jestliže hledáte opravdu nejlepší nabídku a chcete rychle a snadno najít vše, co potřebujete, představujeme vám nový vyhledávač rybářských potřeb – Fishsurfing Tržiště!

Sladký likér jako dip? Vyzkoušejte třeba griotku, funguje skvěle!

Došel vám oblíbený dip, nebo prostě rádi zkoušíte něco nového a nejste lakomí, obětujte panák vašeho oblíbeného sladkého likéru a použijte ho jako dip, možná vás překvapí, že i některé ryby, pokud mají možnost, jsou pěkné násosky.

Mazaní okouni, lov kaprů ve vázkách a rybářská petice?

Listí ze stromů je už pomalu dole a rybářská sezóna se blíží ke svému konci. Není čas ztrácet čas! Při pohledu z okna do šedivé krajiny se chce jen málokomu zvednout z gauče a jít vymrznout k vodě. Pozdní podzim u vody sice není pro každého, odměnou ale bude naprostý klid, který v létě na březích prostě nezažijete. Pojďte se mrknout na několik tipů, které se vám budou u vody hodit!