Rybářský rozcestník

Fizz aktivátor – atraktor vytvářející mrak kolem rybářských návnad

Fizz aktivátory se vyrábí ve formě tabletek, které se vkládají například do PVA materiálů, zamačkávají se do krmítek, nebo jen jednoduše přidávají do krmných směsí. Po vhození tablet do vody kalí prostor kolem sebe a ryby lákají pachovou a mrakující barevnou stopou.

fizz-aktivator-tablety3fizz-aktivator-tablety4fizz-aktivator-tablety5fizzfizz

Tyto tablety připomínají různé šumící tablety používané v lékařství nebo gastronomii. Kdo by neznal totalitní šumák! A podobně pracují i Fizz aktivátory – tabletky pro rybáře na zatraktivnění rybářských návnad. Ty po vhození do vody vytvářejí mikro vibrace a scénický barevný mrak kolem návnady, která láká ryby i z větších vzdáleností. Esence, vznášející se kolem návnady, zvyšuje apetit ryb.

Fizz aktivátor tablety

Tablety Fizz aktivátor se dají koupit v 8 příchutích a 3 velikostech 9-12-20 mm, s různými aktivními látkami, barvami a rozpouštěcí dobou od 5 až 10 minut.

Text i foto: Jiří Langer

Nejčtenější články

NONSTOP – lov ryb po půlnoci. Proč s ním všichni dělají takovou vědu?

Dříve jsem byl velkým propagátorem lovu ryb pře půlnoc, nyní již mám pochyby, jak moc jde o výhodu moci chytat ryby celou noc. Po několika letech, co na revírech v NONSTOP režimu chytám, jsem totiž zjistil, že těch ryb, chycených v noci, zase až tak moc není.

Cíleně pro rybí maso chodí k vodě jen něco málo přes 4 % registrovaných rybářů

Z naší ankety s otázkou: „Proč vlastně rybařím?“, jasně vyplývá, že k vodě pro rybí maso chodí jen malé procento rybářů. Většina nás rybářů má totiž jiný důvod, proč vlastně k vodě na ryby chodí. Možná budete překvapeni, jak více jak 8 000 rybářů, v naší anketě, tedy hlasovalo.

Žebrové krmítko naplněné pečivem

V žebrovém krmítku skvěle drží jak větší kusy rohlíku, tak i kousky chleba. Lze pečivem naplnit a plně nahradit klasickou zakrmovací směs. I když jde o nouzové řešení, pokud nám například dojde zakrmovací směs, občas se vyplatí pečivo nasadit i místo krmné směsi jako hlavní zakrmovací složku krmení.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím