Rybářský rozcestník

Fizz aktivátor – atraktor vytvářející mrak kolem rybářských návnad

Fizz aktivátory se vyrábí ve formě tabletek, které se vkládají například do PVA materiálů, zamačkávají se do krmítek, nebo jen jednoduše přidávají do krmných směsí. Po vhození tablet do vody kalí prostor kolem sebe a ryby lákají pachovou a mrakující barevnou stopou.

fizz-aktivator-tablety3fizz-aktivator-tablety4fizz-aktivator-tablety5fizzfizz

Tyto tablety připomínají různé šumící tablety používané v lékařství nebo gastronomii. Kdo by neznal totalitní šumák! A podobně pracují i Fizz aktivátory – tabletky pro rybáře na zatraktivnění rybářských návnad. Ty po vhození do vody vytvářejí mikro vibrace a scénický barevný mrak kolem návnady, která láká ryby i z větších vzdáleností. Esence, vznášející se kolem návnady, zvyšuje apetit ryb.

Fizz aktivátor tablety

Tablety Fizz aktivátor se dají koupit v 8 příchutích a 3 velikostech 9-12-20 mm, s různými aktivními látkami, barvami a rozpouštěcí dobou od 5 až 10 minut.

Text i foto: Jiří Langer

Nejčtenější články

Atraktory ve spreji – šikovná pomůcka zkušeného rybáře

Atraktory jsou určeny výhradně pro zatraktivnění nástrah a návnad jak pro lov kaprovitých ryb, tak i pro lov dravců. Prodávají se v různých variantách, ale velmi oblíbené, hlavně u zkušených rybářů, jsou ve formě sprejů.

Základy výběru správného stanu pro rybáře

Rybářské stany a bivaky tvoří samostatný segment v rozsáhlé nabídce stanů. Jak se v něm zorientovat a které parametry jsou pro nákup úplně nejdůležitější?

Metlička na míchání zakrmovacích směsí

Metlička na promíchání zakrmovacích směsí v kombinaci s bateriovou vrtačkou nám usnadní důkladné spojení všech vnadících složek. Jde o skvělého pomocníka. Právě správné promíchání zakrmovací směsi nám může pomoci k pěkným úlovkům.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím