Rybářský rozcestník

Zajímají Vás ryby a počítání?

Pak zvažte pracovní nabídku Programátor modelů dynamiky rybích populací v Hydrobiologickém ústavu BC AV ČR…

Náplň práce:

  • Ve spolupráci s ichthyology sestavit matematický model dynamiky významných rybích populací našich nádrží.
  • Tvorba uživatelského rozhraní.

Požadujeme:

  • VŠ v IT, matematických nebo biologických oborech
  • Lze realizovat v jazycích Python, Java, C, R, …“

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci v mladém dynamickém týmu na ekologicky aktuálních tématech na excelentním vědeckém pracovišti s výbornou mezinárodní reputací včetně možnosti účasti na terénních pracích.
  • Kvalitní finanční ohodnocení, odborný růst, zaměstnanecké benefity.

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy a OZP/ZTP. Možno i na vedlejší pracovní poměr. Navštivte https://www.hbu.cas.cz/ , pro informace volejte 604344267 (Prof. Jan Kubečka).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]

Nejčtenější články

Největší dětské rybářské závody na rybníce Konopiště

Pořádáme již třetí ročník dětských závodů pro širokou veřejnost( není třeba rybářského lístku). Loňská účast byla 108 dětí. Každý malý závodník má v ceně startovného (100 kč) zajištěné jídlo a pití a drobný prezent. Do 50tého místa garantujeme věcné a hodnotné ceny.

Rybářské závody v Domamili 2023

Milí příznivci domamilských Rybářských závodů ,dovoluji si Vás pozvat tentokrát v sobotu 29. 4. 2023 k Janíčkovu rybníku Janíčkův rybník Domamil. Závodníci nemusí být členy Rybářského svazu. Jsou to dvoukolové závody, 1 prut, 2 návazce, 1 krmítko, povoleno vnadění, započítávají se úlovky větší 20 cm. Bohatá tombola, občerstvení zajištěno!

DIGITAL Smart Cradle – absolutní vítěz GRAND PRIX For Fishing 2023

I letos měl rybářský veletrh For Fishing 2023 bohatý doprovodný program. Kromě jiného se také vystavovatelé mohli přihlásit s nějakým zajímavým výrobkem do soutěže GRAND PRIX For Fishing 2023. Jde o prestižní záležitost a tak není divu, že se letos soutěže zúčastnily i takové rybářské celebrity, jako Karel Nikl nebo Lukáč Krása. Ovšem hlavní cena letos skončila na Slovensku!